کد خبر : 131657       تاریخ : 1400/07/27 12:35:31
توضیح استاندار بوشهر در مورد فعالیت ادارات در روز پنجشنبه

توضیح استاندار بوشهر در مورد فعالیت ادارات در روز پنجشنبه

پیغام: استاندار بوشهر گفت: در حال بررسی موضوع تعطیلی ادارات در روز پنجشنبه هستیم که اگر به راهکاری برسیم اعلام خواهیم کرد و در غیر اینصورت طبق روال کنونی فعالیت ادارات ادامه خواهد داشت.

 به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، احمد محمدی زاده در حاشیه نشست با اعضا شورای اسلامی استان در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد فعالیت ادارات در روز پنجشنبه گفت: این موضوع به قانون تبدیل شده و به جز 2 استان در سایر نقاط کشور در حال اجراست اما در حال بررسی موضوع تعطیلی ادارات در روز پنجشنبه هستیم که اگر به راهکاری برسیم اعلام خواهیم کرد و در غیر اینصورت طبق روال کنونی فعالیت ادارات ادامه خواهد داشت.

طرح استان بوشهر برای ساماندهی کالای همراه ملوان نهایی شد

وی در ادامه در باره ساماندهی کالاهای ته لنجی افزود: بر اساس دستور رئیس جمهور در سفر به استان بوشهر، طرح استان بوشهر برای ساماندهی کالای همراه ملوان در مهلت مقرر 10 روزه نهایی و به نهاد ریاست جمهوری و وزارت کشور ارسال شد.

استاندار بوشهر بیان داشت: برای تدوین این طرح جلسات متعددی با گروه های مختلف داشتیم و نظرات استانداران سابق بوشهر هم گرفتیم و مسائل اساسی را تدوین و بر اساس آن طرحی نوشتیم که به سوالات و ابهامات کالای همراه ملوان پاسخ بدهد و این طرح شب گذشته به وزارت کشور و نهاد ریاست جمهوری ارسال شد.

حکم 4 شهردار جدید استان بوشهر به ایشان اعطا شد

در این نشست با حضور محمدی زاده استاندار بوشهر، حکم 4 شهردار جدید در استان به ایشان اعطا شد.

در این نشست محمدی زاده استاندار بوشهر احکام  علی زبردستیان شهردار تنگ ارم، سجاد ستوده‌منش شهردار شبانکاره، عباس مرادی شهردار بردستان و محمد حجی شهردار بندر ریگ را به ایشان اعطا کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=131657

نظـــرات شمـــا