کد خبر : 154562       تاریخ : 1402/03/17 15:16:14
تیم جدید ریکاردو سا پینتو مشخص شد!

تیم جدید ریکاردو سا پینتو مشخص شد!

یک سایت در قبرس مدعی شد که ریکاردو ساپینتو در ساعات آینده سرمربی تیم آپوئل می‌شود.

پیغام: حجت کریمی، سرپرست باشگاه استقلال در برنامه این هفته فوتبال برتر از مذاکره مجدد باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد ریکاردو ساپینتو بر اساس مفاد موجود در قرارداد خبر داد و گفت؛ تا پنج شنبه به مربی پرتغالی برای اظهار نظر در مورد پیشنهاد ارایه شده خبر داد. در حالی که روز‌های قبل رسانه‌های قطری از نزدیک شدن ریکاردو ساپینتو به نیمکت تیم الغراقه خبر داده بودند، امروز یک سایت ورزشی در قبرس نوشت؛ ممکن است در ساعات آینده ریکاردو ساپینتو رهبری تیم آپوئل در لیگ برتر این کشور را بر عهده بگیرد.

به گزارش «پیغام» ورزش سه به نقل از سایت «kerkida» نوشت: باشگاه آپوئل قصد دارد کادرفنی خود را پرتغالی کند. ریکاردو ساپینو سرمربی استقلال ایران در ساعات آینده هدایت آپوئل را به دست خواهد گرفت. این مربی پرتغالی به همراه خود نونو مورایس هموطنش را هم می‌آورد. ساپینتو در فصل گذشته هدایت استقلال را در لیگ ایران برعهده داشت و این تیم را سوم ایران کرد و به فینال جام حذفی رساند. نونو مورایس پرتغالی در سال‌های گذشته در آکادمی باشگاه آپوئل عملکرد خوبی داشته و قرار است در کنار ساپینتو کار کند.

در صورت این اتفاق پیش از اینکه مهلت باشگاه استقلال به ریکاردو ساپینتو برای پاسخ به این باشگاه به پایان برسد، تکلیف کادر فنی آبی‌ها مشخص می‌شود و استقلال باید به دنبال گزینه جدیدی برای مربیگری باشد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=154562

نظـــرات شمـــا