کد خبر : 167071       تاریخ : 1402/12/08 11:31:24
بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر جوابگوی حجم بالای مراجعه شهروندان نیست
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر:

بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر جوابگوی حجم بالای مراجعه شهروندان نیست

پیغام: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: ازدحام بیماران در اورژانس بیمارستان سلمان فارسی سازمان تامین اجتماعی در کنار کمبود تخت در بخش های اورژانس و عمومی، یکی از عمده گلایه های این روزهای شهروندان بوشهری است که باید مورد جواب مسئولان ذیربط قرار گیرد.

به گزارش «پیغام»؛ وحید نیک روش اظهار کرد: بیمارستان سلمان فارسی تنها بیمارستان سازمان تامین اجتماعی در مرکز استان است که ۳۰ سال از قدمت آن می گذرد.

وی بیان کرد: با وجود توسعه شهر به ویژه در محلات جنوبی و افراد ساکن آن که بیشتر از قشر پایین جامعه هستند این بیمارستان توسعه پیدا نکرده و جوابگوی حجم بالای مراجعه شهروندان نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: شهروندان برای دریافت خدمات بخش اورژانس ۲۰ تا ۳۰ نفر در نوبت استفاده از تخت بیمارستانی هستند که این شایسته مردم استان بوشهر نیست.

نیک روش افزود: سازمان تامین اجتماعی در استان درآمدهای خوبی دارد که انتظار می رود مسئولین این سازمان توجه جدی به توسعه زیر ساخت‌های درمانی داشته باشند.

وی از استاندار و مسئولان تامین اجتماعی درخواست کرد برای حل فوری این مشکل برنامه کوتاه مدت لحاظ و از ظرفیت سایر بیمارستان‌های شهر بوشهر برای سرعت بخشی به روند خدمات دهی استفاده کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=167071

نظـــرات شمـــا