کد خبر : 104098       تاریخ : 1397/07/15 15:55:30
روند کاهشی فلرینگ 5 پالایشگاه عسلویه
مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی :

روند کاهشی فلرینگ 5 پالایشگاه عسلویه

پیغام: مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه با انجام اقدامات مناسب میزان فلرینگ 5 پالایشگاه اول روند کاهشی داشته است، گفت: کاهش میزان فلرینگ پالایشگاه‌های جدید نیز در سال‌های آینده در دستور کار این شرکت قرار دارد.

به گزارش«پیغام»؛ هادی هاشم‌زاده فرهنگ؛ مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در گفت‌وگو با ایلنا گفت: در مدیریت تعمیرات اساسی علیرغم افزایش تعداد پالایشگاه‌ها کاهش روزهای تعمیرات اساسی همواره مدنظر و مورد توجه است.

وی با بیان این مطلب گفت: در 8 سال گذشته طبق برنامه همواره روزهای توقف در زمان تعمیرات اساسی کاهش پیدا کرده است.

فرهنگ افزود: در سال جاری نیز با اضافه شدن فازهای 17، 18، 19، 20 و 21 باز هم این روند کاهش روزهای تعمیرات اساسی در برنامه کاری همکاران در مجتمع گاز پارس جنوبی است.

مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه به بهبود شاخص‌های ایمنی و محیط زیستی در این شرکت اشاره کرد و گفت: از منظر شاخص‌های ایمنی دو شاخص LTIF و TIRI در مقایسه با شاخص‌های OGP روند مناسبی داشته است.

وی با بیان اینکه مدیریت اصول و الزامات HSE یکی از چالش‌های مهم عملیات پایدار و ایمن پالایشگاه است، اظهار داشت: در سالیان اخیر با انجام اقدامات مناسب میزان فلرینگ 5 پالایشگاه اول روند کاهشی داشته و فعالیت‌ها برای کاهش این مقادیر نیز ادامه دارد.

فرهنگ افزود: کاهش میزان فلرینگ پالایشگاه‌های جدید نیز در سال‌های آینده در دستور کار این شرکت قرار دارد.

وی در خصوص انتشار گازهای گلخانه‌ای گفت: در حال حاضر مجتمع از این منظر زیر شاخص OGP قرار دارد و در ادامه نیز با تمرکزی ویژه فعالیت‌های لازم صورت می‌گیرد تا با اضافه شدن پالایشگاه‌های جدید از شاخص عبور نکنیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104098

نظـــرات شمـــا