کد خبر : 108120       تاریخ : 1398/01/26 11:35:15
معرفی نفرات برتر مسابقات دانشجویی دارت استان

معرفی نفرات برتر مسابقات دانشجویی دارت استان

پیغام: در قالب مسابقات انتخابی جشنواره ورزشی‌های همگانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی استان، نفرات برتر مسابقات دانشجویی دارت استان بوشهر برای حضور در مسابقات کشوری وزارت علوم معرفی شدند.

به گزارش «پیغام» به نقل از مهر، مسئول برگزاری مسابقات دانشجویی دارت استان بوشهر صبح دوشنبه در حاشیه این مسابقات اظهار داشت: این مسابقات در بخش خانم‌ها و آقایان و به میزبانی دانشگاه خلیج فارس برگزار شد.

حمید بردیده در خصوص نتیجه این مسابقات گفت: در بخش انفرادی پسران محمد جواد لهسایی از دانشگاه پیام نور مقام اول و دانشگاه خلیج فارس مقام دوم را کسب کرد.

وی افزود: در بخش انفرادی دختران فائزه امامی از دانشگاه خلیج فارس مقام اول و مریم بنافی از دانشگاه پیام نور مقام دوم را به دست آوردند.

مسئول برگزاری مسابقات دانشجویی دارت استان بوشهر افزود: در بخش دوبل پسران کاوه عابدی و حسین طوسی از دانشگاه خلیج فارس رتبه اول و دانشگاه فرهنگیان رتبه دوم و سید علی بصری و محمد جواد لهسایی از دانشگاه پیام نور مقام سوم را کسب کردند.

در بخش دوبل دختران فائزه امامی و معصومه بارگاهی از دانشگاه خلیج فارس مقام اول، مریم بنافی و نسترن رئیسی از دانشگاه پیام نور مقام دوم را کسب کردند.

نفرات اول این مسابقات در مسابقات دارت وزارت علوم شرکت خواهند کرد.

مسابقات انتخابی جشنواره ورزشی‌های همگانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی استان از ۲۵ فروردین تا ۱۲ اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه‌های مختلف استان برگزار می‌شود و دانشجویان در رشته‌های بسکتبال سه نفره، فریزبی، آمادگی جسمانی، والیبال ۴ نفره، هفت سنگ، طناب زنی، گل کوچک با هم به رقابت خواهند پرداخت.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=108120

نظـــرات شمـــا