کد خبر : 110320       تاریخ : 1398/06/11 12:52:34
50درصد پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته استان پرداخت شد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان بوشهر خبر داد؛

50درصد پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته استان پرداخت شد

پیغام: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهرگفت :با پیگیری های صورت گرفته 50 درصد پاداش پایان خدمت 658 نفر از فرهنگیان بازنشسته استان بوشهر پرداخت شد.

به گزارش«پیغام»، غلامرضا دانش فر،در گفتگویی با اشاره به پیگیری مطالبات فرهنگیان استان، اظهارداشت: در تلاش هستیم تا درصورت تامین اعتبار در بازده زمانی کوتاهی پنجاه درصد باقی مانده مطالبات فرهنگیان بازنشسته استان را نیز پرداخت کنیم.

وی همچنین از پرداخت روستا مرکزی خبر داد و گفت: کلیه مطالبات روستا مرکزی از سال 1395 تاکنون بطور کامل تسویه و پرداخت گردید.

دانش فر به پرداختی ها در حوزه برون سپاری کاردانش اشاره کرد و بیان داشت: در حوزه برون سپاری سال 97-96 بیش از 58 درصد و سال 98-97 بیش از  28درصد پرداخت شده است.

وی ادامه داد: تاکنون حق الزحمه امتحانات خرداد و شهریورماه سال97 پرداخت شده و در حال پیگیری پرداخت مطالبات دی ماه 97 و خردادماه 98 در این حوزه هستیم.

معاون پشتیبانی استان اضافه کرد:در حال حاضر حق الزحمه کارورزی و کارآموزی تابستان سال97 در حال پرداخت است.

وی در خاتمه با بیان اینکه پیگیری پرداخت مطالبه همه فرهنگیان استان برای این معاونت از اهمیت خاصی برخودار است، گفت: مطالبات معوقه معلمان حق تدریس از سال تحصیلی  گذشته  تنها ماه های مهر و آبان پرداخت شده و برای تامین اعتبار ماه های باقی مانده پیگیر هستیم.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110320

نظـــرات شمـــا