کد خبر : 110848       تاریخ : 1398/07/15 13:13:15
تیم پارس جنوبی؛ آتش زیر خاکستر

تیم پارس جنوبی؛ آتش زیر خاکستر

تیم فوتبال پارس جنوبی یکی دیگر از تیم های نفتی است که در حال حاضر مانند آتشی زیر خاکستر است

به گزارش «پیغام» به نقل از فارس؛ تیم فوتبال پارس جنوبی از شهر جم بوشهر در لیگ برتر حضور دارد. شهری که تا قبل از حضور تیم پارس جنوبی کمتر در کشور شناخته شده بود اما با حضور تیم فوتبال پارس جنوبی نام این شهر همپای شهرهای بزرگ و مراکز استان در رسانه‌ها مطرح می‌شود. مردم شهر جم هم عاشقانه این تیم را دوست دارند. تیمی که نه با خرید امتیاز بلکه با مدیریت خوب بهرام رضائیان مدیرعامل متین و کاربلد و جوان توانست پله پله از لیگ دسته دوم خود را به لیگ برتر برساند.

حالا جوانان شهر جم تیم پارس جنوبی را دوست دارند تیمی که در لیگ برتر شخصیت پیدا کرده و به سختکوشی و جنگندگی معروف شده است. تیمی که در فصول گذشته در مقطعی از رقابت‌ها با هدایت فنی مهدی تارتار بالاتر از پرسپولیس در جدول لیگ برتر هم ایستاد و این فصل هم فراز کمالوند تلاش کرده تیمی منسجم روانه مسابقات کند. تیمی که مردم شهر جم و اهالی فوتبال از دیدن بازی‌هایش لذت ببرند.

با این حال باشگاه پارس جنوبی هم مثل سایر تیم‌های نفتی با مشکلات مالی زیادی مواجه است. اگرچه بازیکنان تیم پارس جنوبی در این فصل بخشی از قراردادهایشان پرداخت شده اما برخی از بازیکنان و عوامل باشگاه حدود 54 درصد از مبلغ قراردادشان را از باشگاه طلبکارند! در حال حاضر بازیکنان به دلیل دریافت همان بخش از مبلغ قراردادها فعلا سکوت اختیار کرده‌اند اما به نظر می‌رسد تیم پارس جنوبی هم مثل آتشی زیر خاکستر است. تیمی که در شروع مسابقات لیگ برتر هم صحبت از اعتصاب و تمرین نکردن بازیکنانش به میان آمد.

باشگاه پارس جنوبی در حال حاضر بدهی‌هایی در شهر جم دارد ضمن اینکه به محض فرا رسیدن سررسید پرداخت بخش دیگری از مبلغ قراردادهای بازیکنان و مربیان این تیم مشخص نیست که از چه منبعی باید به باشگاه پول تزریق شود؟! همین مساله هم باعث نگرانی بازیکنان و مربیان پارس جنوبی است.

پارس جنوبی با وجود اینکه در شهر جم هواداران بسیاری دارد اما به دلیل نداشتن زمین چمن تمرینی و امکانات مناسب مجبور به تمرین در تهران است. شهر جم فقط یک زمین چمن دارد که آن هم زمین چمن ورزشگاه تختی است ورزشگاه خانگی تیم پارس جنوبی جم که این فصل 350 میلیون تومان هزینه ترمیم آن شده است و به همین دلیل امکان تمرین هر روزه روی آن نیست.

پارس جنوبی هم یکی دیگر از تیم‌های نفتی و پرهوادار است که چشم انتظار دریافت کمک‌های مالی از نهادهای مربوطه در منطقه و به‌ویژه وزارت نفت است. پارس جنوبی توانسته جوانان شهر جم را به خود مشغول کند و یکی از بهترین اوقات فراغت فوتبالدوستان در استان بوشهر شده است باید به آن بیشتر بها داد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110848

نظـــرات شمـــا