کد خبر : 131194       تاریخ : 1400/07/01 12:54:26
انتصاب استاندار جدید در هفته دفاع مقدس را به فال نیک می گیرم/ هیچ گاه برای پست تلاش نکردم
استاندار کنونی بوشهر:

انتصاب استاندار جدید در هفته دفاع مقدس را به فال نیک می گیرم/ هیچ گاه برای پست تلاش نکردم

پیغام: استاندار بوشهر ضمن تبریک انتخاب استاندار جدید استان بوشهر گفت: انتصاب استاندار جدید را در ایام هفته دفاع مقدس را به فال نیک می گیرم.

به گزارش «پیغام»، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در آیین غبارروبی و گل افشانی گلزار شده به مناسبت هفته دفاع مقدس: بیان داشت:  به مردم بوشهر و همه ایثارگران این استان به دلیل این انتخاب تبریک می‌گویم و این را به فال نیک می‌گیرم که در هفته دفاع مقدس یکی از فرزندان و شایستگان دوران جنگ در جایگاه مدیریتی استان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: عیبی که در جناح های سیاسی چپ و راست وجود دارد این است که هرکدام دوست ندارند دیگری به نتیجه برسد اما من بعنوان فرزند این نظام دوست دارم که این نظام موفق شود و استاندار آینده که از ایثارگران این استان است موفق باشد.

گراوند خاطر نشان کرد: در این مدت هیچگاه نه برای پست و نه برای ماندن تلاش نکردم و قرار گرفتن در این جایگاه نیز و خدمت رسانی به مردم در این مدت نیز همه کار خدا بوده است.

وی ادامه داد: هرگونه کوتاهی من نسبت به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را بر من ببخشایید؛ در این مدت هرآنچه در توانم بود برای سربلندی استان به کار گرفتم و هر سفر در این مدت داشتم همه برای خدمت به مردم بود.

استاندار بوشهر افزود: اعتقادم براین است که اگر می‌خواهیم روح امام و شهدا را شاد کنیم باید تلاش کنیم که مشکلات جامعه برطرف شود و مردم نسبت به این نظام و دولت‌هایی که می‌آیند و می‌روند خوش بین باشند زیرا دولت‌ها مستاجر هستند و هر آغازی پایانی دارد، اما آن چیزی که باید بماند سربلندی جمهوری اسلامی است و رضایت شهدا است.

گراوند تاکید کرد: در این مدت همواره تلاشم این بوده است که در سایه آرامش همه گروه‌ها، جناح‌ها، بزرگان و اعضای شورای تامین مسیر توسعه استان را هموار کنم و با دست خالی و در شرایط جنگ اقتصادی کار‌های مهمی در استان انجام شد که مردم استان شاهد خواهند بود.

دیروز در جلسه هیات دولت احمد محمدی‌زاده به عنوان استاندار بوشهر تعیین شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=131194

نظـــرات شمـــا