کد خبر : 131206       تاریخ : 1400/07/03 09:58:41
انتقاد رئیس کمیسیون فرهنگی شورا از پاسخگو نبودن برخی مدیران شهرداری بوشهر

انتقاد رئیس کمیسیون فرهنگی شورا از پاسخگو نبودن برخی مدیران شهرداری بوشهر

رئیس کمیسیون فرهنگی شورا گفت: تعدادی از مدیران شهرداری بوشهر در روند برخی از امور تعلل ایجاد کرده و پاسخگوی به حق مطالبات مردم نیستند.

 

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی شورای شهر بوشهر؛ خدیجه گرشاسبی اظهار کرد: مردم، ولی نعمت ما هستند و آنچه که از ما انتظار می‌رود خدمت به مردم است. 

وی افزود: اعضای شورای شهر بوشهر از از ریاست شورا گرفته تا دیگران نیروهای جهادی هستند که سال‌ها در عرصه‌های مختلف خدمت کرده‌اند و امروز در عرصه مدیریت شهری اهدافشان خدمت به مردم شریف شهر بوشهر است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورا تصریح کرد: شهرداری نهاد اجرایی عمومی و غیر دولتی است و وظیفه‌اش در خدمات شهری از قبیل جمع آوری زباله شهری، نظارت بر ساخت و سازها، خدمات آتش نشانی، نظافت و پاکیزه نگه داشتن شهر، توجه به مبلمان شهری، بهبود عبور و مرور شهروندان، ایجاد فضاهای فرهنگی و تفریحی و توجه به مسائل اجتماعی فرهنگی جامعه است لذا این شهر نیاز به خدمتگذاران و مسئولین جهادی و دلسوز دارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورا در ادامه گفت: امروز مردم ما از فشار مالی و اقتصادی و کرونا خسته هستند پس وقتی با پاسخگو نبودن و تعلل در روند اجرای کار درون شهرداری مواجه شوند باعث نارضایتی آن‌ها شده و حتی با عملکرد رفتار و بی توجه‌ای مسئول، کارشناس و مدیر مجموعه ایشان را از نظام وحاکمیت متنفر می‌سازد.

گرشاسبی بیان کرد: به عنوان عضو کمیسیون عمران و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و وکیل موکلان خود در پارلمان شهری، مجدانه از همکاران در شهرداری درخواست دارم همت جهادی جهت پیشرفت، حس پاسخگویی در جهت رفع مشکلات فراوان شهر داشته و برای مردم و توسعه شهر گام‌های موثری بردارند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=131206

نظـــرات شمـــا