کد خبر : 159268       تاریخ : 1402/06/29 11:16:42
پیوست سلامت برای طرح‌های توسعه‌ای استان بوشهر اجرایی شود

پیوست سلامت برای طرح‌های توسعه‌ای استان بوشهر اجرایی شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: پیوست سلامت برای طرح‌های کلان و توسعه‌ای در استان بوشهر تهیه و اجرایی شود.

 به گزارش «پیغام»؛ اکبر پورات در آئین تجلیل از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهربا اشاره به اینکه خدمت‌رسانی دولت بی‌وقفه برای حل مسائل و مشکلات در حال انجام است، اظهار داشت: باید پیوست سلامت برای طرح‌های کلان و توسعه‌ای در استان بوشهر تهیه و اجرایی شود.

 وی افزود : تیم مدیریتی جهادی و انقلابی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خدمات ارزنده‌ای به‌ویژه در دو سال گذشته در استان انجام داده‌اند.

پورات بیان داشت: تیم خوبی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مسئولیت بر عهده دارند و دکتر ملکی زاده و معاونین دانشگاه نیروهای جهادی در استان بوشهر هستند.

وی تصریح کرد: دکتر ملکی زاده و معاونین دانشگاه به جد پیگیر مسائل و مشکلات دانشگاه در کمیسیون دانشجویی استانداری و سایر بخش‌ها حتی به صورت کلان در سطح کشوری هستند که جا دارد از این روحیه جهادی‌شان تشکر و قدردانی کنم.

پورات اضافه کرد: خیلی از مسائل و مشکلات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باقیمانده از سال‌های قبل است که با پیگیری‌های استاندار بوشهر، وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه در حال رفع این مشکلات هستیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای بهداشت و درمان در ایام کرونا، افزود: در آستانه هفته دفاع مقدس قرار داریم که ویژگی برجسته آن دوران ایثار و از خود گذشتگی بود که ما نیز در ایام کرونا شاهد ایثارگری‌های بی‌نظیر نظام سلامت و درمان بودیم.

پورات گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون اقدامات ارزشمندی در راستای رفع مشکلات بخش بهداشت و درمان استان بوشهر صورت گرفته که باید از کادر درمان و بهداشت استان بابت تلاش و زحمات جهادی آنان قدردانی کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: شورای اجتماعی استان نیز با برگزاری جلسات منظم و راهبردهای هدفمند در راستای پیشگیری و کنترل آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سلامت گام‌های مهمی برداشته است.

وی عنوان کرد: امروز اگر شاهد رقم خوردن خدمتی در حوزه بهداشت و سلامت استان بوشهر هستیم، مرهون زحمات یکایک کارکنان این مجموعه است و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان در انجام رسالت خود به صورت جهادی و همدل هستند و در سایه این همدلی شاهد رقم خوردن اتفاقات بزرگی در حوزه سلامت و درمان استان خواهیم بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به سالگرد فوت مهسا امینی افزود: در استان بوشهر با بصیرت و هوشیاری مردم جوی آرام برقرار بوده و استان بوشهر در امنیت کامل است و این مهم با کمک خداوند، بصیرت مردم و بیداری و هوشیاری مسئولین امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی محقق شده است

پورات اضافه کرد: با توجه به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها دشمن به دنبال ایجاد مشکلاتی در این فضاهاست که با برنامه‌ریزی‌هایی که داریم اجازه ایجاد کوچک‌ترین مشکل را به دشمن نخواهیم داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: در مجموعه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی در کنار جامعه حوزه سلامت هستیم و هر جا نیاز به حمایت است با تمام توان پای کار هستیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=159268

نظـــرات شمـــا