کد خبر : 159292       تاریخ : 1402/06/30 10:35:12
جذب۳۹۰۰ نفر حامی جدید به جمع حامیان ایتام بوشهری
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر:

جذب۳۹۰۰ نفر حامی جدید به جمع حامیان ایتام بوشهری

پیغام: مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از جذب ۳ هزار ۹۰۰ نفر حامی جدید در شش ماهه نخست سال جاری برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد در استان خبر داد.

به گزارش «پیغام»؛ عباس روشن با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳ هزار و ۹۰۰ حامی به جمع حامیان ایتام و محسنین این استان اضافه شده است گفت: ۷۰۰ نفر از این حامیان در ماه های محرم و صفر در اجرای پویش به عشق حسین(ع) جذب شده‌اند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر افزود: با اضافه شدن این تعداد حامی هم اکنون بیش از ۱۹ هزار حامی داخل و خارج از استان حمایت ۸ هزار فرزند یتیم و نیازمند این استان را عهده دار شده‌اند که اغلب فرزندان دارای چند حامی می باشند تا بتوانند سرانه پرداختی قابل قبولی را دریافت نمایند.

روشن در ادامه بیان کرد: با برنامه ریزی انجام شده و به منظور افزایش سبد درآمد فرزندان بویژه دانش آموزان تحت حمایت ، جذب ۴۰۰۰ حامی جدید تا پایان سال در دستور کار قرار دارد.

وی با عنوان اینکه طرح اکرام ایتام و محسنین در همه ایام سال فعالیت دارد از مردم نیکوکار استان دعوت کرد با پیوستن به این طرح در حمایت از قشر نیازمند استان در زمینه‌های معیشت و حمایت از کودکان یتیم و نیازمند استان مشارکت کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر روش های ثبت نام و همکاری در طرح اکرام را مراجعه به سایت emdad.ekram.ir ، یا مراجعه به ادارات کمیته امداد در سراسر استان و یا ارسال کلمه حامی به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۷ و تماس با شماره تلفن ۰۷۷۳۳۳۲۰۷۱۹ عنوان کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=159292

نظـــرات شمـــا