کد خبر : 163593       تاریخ : 1402/09/09 10:50:16
۴۸ رأس گوسفند قاچاق در دیلم کشف شد
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر:

۴۸ رأس گوسفند قاچاق در دیلم کشف شد

پیغام: جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف ۴۸ رأس گوسفند فاقد مجوز حمل در مسیر انتقال به استان‌های مرزی در شهرستان دیلم خبر داد.

 به گزارش «پیغام»؛ سرهنگ سهام صالحی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران ایستگاه بازرسی بی بی حکیمه (س) شهرستان دیلم بر اساس اقدامات اطلاعاتی از ورود یک دستگاه کامیون حامل احشام قاچاق از استان‌های مرکزی مطلع که به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: در این راستا مأموران ایستگاه بازرسی بی بی حکیمه کامیون مورد نظر را در محور اصلی این شهرستان توقیف و در بازرسی از آن تعداد ۴۸ رأس گوسفند فاقد مجوز حمل را کشف و در این رابطه یک نفر متهم که قصد تحویل این تعداد دام به مرزهای جنوبی کشور برای قاچاق به کشورهای حوزه خلیج فارس را داشت دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه ارزش این تعداد دام قاچاق برابر نظر کارشناسان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی پنج میلیارد ریال برآورد شد، تصریح کرد: پلیس با ورود و خروج هرگونه کالای قاچاق اعم از خرد یا کلان که قطعاً تهدید کننده سلامت عموم افراد جامعه هستند برخورد می‌کند و این موضوع در این شهرستان با جدیت بیشتری دنبال می‌شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=163593

نظـــرات شمـــا