اخبـار کشور
اخبـار کشور

ماجرای اعدام یک قلاده سگ در رشت

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رشت گفت: فردی که به طرز بی‌رحمانه و وحشیانه با مشارکت دو نفر دیگر یک قلاده سگ را در انبار واحد برنجکوبی به دار آویخته و با چوب دستی مورد ضرب و شتم قرار داده بود، به مراجع قضایی معرفی شدند.
1397/08/20

تهیه نان از آرد سوسک +عکس

عکس پایین را خوب نگاه کنید. نان است. ظاهرش مثل همه نان‌هاست. فقط از سوسک درست شده. یا اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، از آرد سوسک.
1397/08/20

عبور زنان از دیوار آزادی

زن‌های ایرانی به ورزشگاه رفتند، در کنار مردان فوتبال دیدند، تشویق کردند، خوشحال شدند، حسرت خوردند و به خانه‌های خود برگشتند بدون اینکه اتفاق خاصی بیفتد.
1397/08/20

خرازی: شکست برجام موجب بی اعتباری اروپاست

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که در اتریش به سر می برد، در بیست و دومین مجمع اروپایی که با عنوان «اتحادیه اروپایی، بازیگر اصلی امنیتی و دفاعی» برگزار شد، درباره همکاری اتحادیه اروپا و ایران در سایه تحریم‌های تحمیلی آمریکا سخنرانی کرد.
1397/08/19

تشکر ویژه رییس فیفا از روحانی

پیغام: رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا از حضور بانوان در دیدار فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی تشکر و ستایش کرد.
1397/08/20

نمک دریا بدترین نوع نمک خوراکی است

مدیرگروه بهبود تغذیه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی گفت: نمک دریا بدترین نوع نمک خوراکی است که به بروز اختلالات ناشی از کمبود ید در افراد منجر می‌شود.
1397/08/20

باخت پرسپولیس منجر به قتل یک نفر در ایلام شد!

پیغام:شب گذشته پس از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا ،تعدادی از هواداران استقلال در بخش زرنه شهرستان ایوان با حضور در خیابان از اینکه تیم پرسپولیس نتوانست عنوان قهرمانی را کسب کند ابراز شادمانی نمودند .
1397/08/20

تصاویری از مراسم اهدای جام لیگ فوتبال آسیا

کاشیما آنتلرز ژاپن موفق شد در مجموع دو بازی رفت و برگشت پرسپولیس ایران را شکست دهد و فاتح لیگ قهرمانان آسیا شود.در مراسم اهدای جام علاوه بر اینفانتینو رئیس فیفا،‌ شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا،‌ مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و
1397/08/20

نماینده رشت: با CFT از شرایط تحریم عبور می‌کنیم

هفته گذشته شورای نگهبان 22 ایراد به لایحه CFT گرفت و آن را به مجلس عودت داد. در همین راستا یکی از نمایندگان طیف دلواپس مجلس از به راه افتادن موج توابین از موافقان لایحه CFT خبر داد که طی آن نمایندگان موافق درصدد پس گرفتن و توبه کردن از مواف
1397/08/19

فواید غلات برای سلامتی

اخیرا دانش عمومی تاکید دارد که خوردن غذاهایی حاوی غلات کامل برای سلامت بسیار مفید است، اما دلیل مفید بودن غلات کامل چیست؟.
1397/08/19
مشاور امنیت ملی کاخ سفید:

گزینه نظامی علیه ایران مطرح نیست

مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد : گزینه نظامی جایی در برنامه‌ریزی‌های دولت آمریکا علیه ایران ندارد.
1397/08/19

جهانگیری: دنبال نگران کردن مردم نیستیم

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهورمعاون اول رئیس جمهور با اشاره به این که عبور از شرایط پیش رو جز با همراهی مردم امکان پذیر نیست، گفت: باید با مردم صادقانه صحبت و شرایط کشور را تبیین کرده، البته این به آن معنا نیست که مردم را نگران کنیم.
1397/08/15

حکم اعدام 2 اخلالگر شبکه بانکی در فارس

در شیرازدادگاه‌حکم اعدام دو اخلالگر نظام اقتصادی و شبکه بانکی کشور در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم مفسدان و اخلال گران نظام اقتصادی کشور مستقر در استان فارس صادر شد.
1397/08/15

سلفی همچنان قربانی می گیرد

به‌همین خاطر مدام از خود عکس می‌انداخته و روز حادثه نیز برای گرفتن عکس سلفی به لبه پشت بام خانه در چهار طبقه رفته بود که ناگهان تعادلش را از دست داده و به پایین سقوط کرد.
1397/08/15
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر