اخبـار کشور
اخبـار کشور

کاریکاتور/ هالک مجازی و هلاک حقیقی!

مبارزه نافرجام «سجاد غریبی» موسوم به هالک ایرانی مقابل رقیب قزاقستانی نه‌تنها با واکنش‌های بسیاری در داخل کشور مواجه شد بلکه رسانه‌های خارجی هم آن را دستاویز قرار دادند.
1401/05/12

ایمن الظواهری کشته شد

حمله، توسط پهپاد صورت گرفته و در زمان عملیات، الظواهری در بالکن خانه ای در کابل حضور داشت.
1401/05/11

زد و خورد تند دستیار وزیر راه و رقیب وزیر؛ آیا رستم قاسمی رفتنی است؟

با قوت گرفتن گمانه‌زنی‌ها در مورد نارضایتی رئیس‌جمهور از عملکرد رستم قاسمی، مقداد همتی نیز که ویژگی‌هایش با کتگوری «جوان مومن متخصص مورد پسند نظام» همخوانی دارد، بر آتش تند مصاحبه‌ها و انتقاداتش از وزیر کار افزوده و پی در پی وی را به بی‌کفا
1401/05/12

سود سهام عدالت ۲ برابر شد

با توجه به برگزاری مجمع فولاد و در پیش بودن مجامع فارس، جم، حکشتی، شراز، رمپنا و دیگر شرکت‌ها، پیش بینی می‌شود سود نقدی امسال سهام عدالت با رشد بیش از ۱۰۰ درصدی از ۶۰ هزار میلیارد تومان عبور کند.
1401/05/12

نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۱ اعلام شد

داوطلبان مجاز می‌توانند از روز دوشنبه هفدهم تا روز شنبه بیست و دوم مرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org فرم انتخاب رشته کنکور سراسری خود را تکمیل کنند.
1401/05/12

روزنامه شرق: دلیل واقعی اختلال در اینترنت چیست؟/ آتش سوزی؟یا اجرای طرح صیانت؟

کاربران اینترنت موبایل ایرانسل وضعیت بدتری داشتند و این اپراتور تقریبا از ساعت ۱۰ صبح دیروز با قطعی کامل اینترنت روبه‌رو بوده است. علاوه‌براین نرم‌افزارهای موبایلی برخی از بانک‌ها مختل شده‌اند و دسترسی به فیلترشکن‌ها هم دچار مشکل شده است.
1401/05/11

جمهوری اسلامی: سرپرست وزارت رفاه چه می‌کند؟

«زاهدی وفا» در دوران معاونت وزارت اقتصاد هم از پاسخگویی به رسانه‌ها فراری بود و این روز‌ها هم مانند گذشته رابطه حسنه‌ای با رسانه‌ها ندارد. ظاهراً گزارش دقیقی از عملکرد ۵۰ روزه سرپرست وزارت کار هم در دسترس نیست و مشخص نیست او در دو ماه گذشته
1401/05/11

احمد گلشیری، مترجم، درگذشت

احمد گلشیری مترجم مطرح متولد سال ۱۳۲۵ بود که فعالیت ادبی خود را از جنگ اصفهان آغاز کرد. احمد گلشیری، برادر هوشنگ گلشیری، نویسنده فقید و پدر سیامک گلشیری، نویسنده است.
1401/05/11
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر