اخبـار کشور
اخبـار کشور

وزیرکشور: روحانی اهل باج‌دهی نیست

وقتی به آقای لاریجانی گفتم به من پیشنهاد وزارت کشور شده، ایشان اصلا باور نمی‌کرد و گفت اگر این پیشنهاد جدی است حتما قبول کن و ما هم به شما کمک می‌کنیم. پس معلوم شد که ایشان اصلا در جریان کار گزینش وزیر کشور نبوده است.
1396/05/02
در جلسه هیات دولت به ریاست روحانی تصویب شد

خداحافظی با ریال؛ تومان رسما پول ایران شد

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، گزارش کمیسیون اقتصاد را در خصوص لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور بررسی کرد.
1396/05/02

علت سردرد چیست؟

اگر بتوانیم علائم سردرد را به دقت در دفتری ثبت کنیم برآورد خوبی راجع به این که معمولاً چه موقع درد صورت یا پوست سر شروع می‌شود، می‌تواند به فرد کمک کند که بداند چه وقت باید داروها را شروع تا حداکثر تسکین درد را به دنبال داشته باشد.
1396/05/02

خانواده قاتل آتنا: ما هم خواهان مجازات قاتل هستیم

خانواده اسماعیل جعفرزاده، متهم به قتل آتنا اصلانی، دختر پارس‌آبادی با انتشار بیانیه‌ای ضمن همدردی با خانواده آتنا اعلام کردند آنها نیز داغدار دخترک پارس‌آبادی و خواهان مجازات فرزندشان هستند.
1396/05/02

زنگنه: یا قانون را عوض کنید یا وزیر را

وزیر نفت گفت:«قراردادهای تجاری در دنیا عموما منتشر نمی شوند؛ ضمن اینکه مجلس در سال 90 تصویب کرد که متن قراردادها منتشر نشود. الان دو راه پیش روست؛ یا قانون را عوض کنید یا وزیر را »
1396/05/02

عکس/ مردی که با پای خود خیاطی می‌کند!

این مرد هندی که به دلیل معلولیت دستانش، اجازه‌ مدرسه رفتن را نداشت، با کسب مهارت‌ خیاطی توانست به کمک انگشتان پاهایش خیاطی کند و به یک خیاط حرفه‌ای تبدیل شود.
1396/05/02

ترامپ: پشتم را خالی نکنید

رئیس جمهوری آمریکا از تعلل جمهوریخواهان مجلس سنا برای اجماع نظر درباره طرح بیمه درمانی که جایگزین «اوباماکر» شود، گلایه کرد.
1396/05/02

خاوری باز هم در كانادا رويت شد!

تقريبا هر چند ماه يك‌بار، عكسي از مديرعامل اسبق بانك ملي ايران در كشور كانادا دست به دست در فضاي مجازي مي‌چرخد؛ از رفتن او به فروشگاهي در محل اقامتش در خرداد ماه گرفته تا حضورش در يك مجموعه تفريحي در مردادماه كه از سوي يكي از ايرانيان حاضر
1396/05/02

محسن حکیم: آقای عمار حکیم با اعضای مجلس اعلا اختلاف شخصی ندارد

یک عضو مجلس اعلای اسلامی عراق با اشاره به بروز اختلافاتی در مجلس اعلای اسلامی عراق و شایعات مبنی بر کناره‌گیری عمار حکیم گفت: آقای حکیم تاکید دارند در مجلس اعلا اصل جوان‌گرایی حفظ شود اما برخی دیگر نسبت به این موضوع نظر دیگری دارند و این مو
1396/05/02

باهنر: موافق کناره گیری قالیباف در انتخابات بودم

موافقت و مخالفتم با ادامه حضور انتخاباتی آقای قالیباف شناور بود. مثلا یک هفته مانده به انتخابات جمع‌بندی من این بود که مثلا هر سه یا چهار نفر باشند؛ یعنی آقای رئیسی، قالیباف و سایر دوستان هم باشند.
1396/05/02
رئیس کمیسیون بودجه مجلس:

بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت روحانی داشته است

پیغام: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «دولت در چهار سال گذشته کمک های موثری در حوزه دفاعی و به ویژه به سپاه داشته است»، گفت که مسائل مربوط به پیمانکاری بین دولت و سپاه نیز تا حدودی حل شده و در حال حاضر قرارگاه
1396/05/02
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر