اخبـار کشور
اخبـار کشور

مرگ یک زن 80 ساله بر اثر حمله سگ

پیغام: رئیس اداره محیط‌ زیست شهرستان آستانه‌ اشرفیه با اذعان به اینکه یک تیم عملیاتی برای پیدا شدن این سگ تشکیل‌ شده، تصریح کرد: سگ موردنظر بعد از حمله فرار کرده و یک تیم عملیاتی تشکیل‌ شده، ولی چون به تاریکی شب برخوردیم از صبح فردا کار پید
1398/07/02

آدم‌ربایی دختر جوان برای تهیه جهیزیه

ساسان را به خانه نریمان کشاندم. او میوه‌ها را هم با خودش آورده بود. وارد خانه شدیم من به اتاق رفتم منتظر بودم که نریمان و دوستش کامران بیایند. وقتی آن‌ها وارد شدند، شروع به دعوا کردند. من را داخل اتاق کردند و در را بستند. کامران ادعا کرد ش
1398/07/02

بیانیه سه کشور اروپایی: ایران مسئول حمله به آرامکو عربستان است

جمهوری اسلامی ایران در واکنش به این اقدام یک سال «صبر راهبردی» را در دستور کار قرار داد و به طرف‌های توافق هسته‌ای به ویژه کشورهای اروپایی که وعده جبران خروج آمریکا را می‌دادند مهلت داد به تعهدات خود ذیل توافق هسته‌ای عمل کنند.
1398/07/02

برخوردی که باعث درگیری بازیکنان دربی شد +عکس

در لحظات پایانی بازی با برخورد یزدانی با سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده آغازگر درگیری بین بازیکنان دو تیم بود تا نهایتا کریم باقری و محسن خلیلی وارد زمین شوند و بازیکنان را جدا کنند. با این حال موعود بنیادی‌فر به سیامک نعمتی و عارف غلامی کارت
1398/07/01

مقصران مرگ عماد ۶ ساله با پرداخت دیه و وثیقه آزاد شدند

اما صبح دیروز در ادامه تحقیقات و با اثبات قصور متهمان با دستور بازپرس پرونده و با توجه به اینکه مرگ در ماه حرام رخ داده بود دیه 360 میلیون تومانی از سوی شرکت بیمه به خانواده عماد پرداخت شد و متهمان با سپردن وثیقه آزاد شدند.
1398/07/01

پسر 25 ساله ای که برای دختر وزیر وثیقه گذاشت، که بود؟ +عکس

پیغام: شخصی که برای ‏شما سند گذاشته بود فردی متولد‌سال ۷۳ به نام آقای امیر بارانی بود که در دادگاه حاضر نشد، با وجود این‌که ۲۰‌میلیارد تومان ‏برای شما سند گذاشت و اعلام کرد که اگر باز هم سند بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهم، درحالی‌که وجود
1398/07/01

دستگیری عوامل حیوان آزاری در بهشهر

پیغام:دادستان شهرستان بهشهر از دستگیری عوامل حیوان آزاری در این شهرستان خبر داد و گفت: برای افراد مذکور پرونده عوامل قضایی تشکیل شده و مراحل پرونده در حال پیگیری است.
1398/06/31

چند هشدار ساده در مورد ایربگ خودرو

پیغام: خودروهای داخلی و بسیاری از خودروهای وارداتی با کیسه هوای راننده و سرنشین جلو تولید و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند، از این رو هشدارها و موارد احتیاطی در خصوص ایربگ ها یا همان کیسه های هوا را باید جدی گرفت.
1398/06/31

ماجرای بریدن گوش یک الاغ توسط جوان مازندرانی

در پی انتشار فیلمی منزجر‌کننده از حیوان آزاری در بهشهر دستور قضایی برای شناسایی و دستگیری عوامل بریدن گوش الاغ صادر شد که هر دو متهم دستگیر شدند و برایشان پرونده قضایی تشکیل شد و مراحل پرونده در حال پیگیری است.
1398/07/01

اگر یارانه شما واریز نشده این مطلب را بخوانید

پیغام: ستاد اجرایی تبصره ۱۴ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد چنانچه تاکنون یارانه خانوار شما واریز نشده و پیامک نیز دریافت نکرده اید، از مراجعه به ادارات، دفاتر پیشخوان خدمات دولت و پلیس + ۱۰ خودداری کنید.
1398/07/01

فرشاد احمدزاده محروم شد

پس از داربی نودم، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس را تا اطلاع ثانوی محروم کرد.
1398/07/01

مراسم آغاز رسمی سال تحصیلی ۹۸ با حضور رییس جمهور

پیغام: رئیس‌جمهور همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پرسش مهر امسال از دانش‌آموزان خواست تا نظر خود را درباره محیط مدرسه مطرح کنند و بگویند که دولت، معلمان و خانواده‌ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند.
1398/07/01

نجفی؛ یک قدم تا آزادی

نجفی و وکلایش که معتقد بودند نواقصی در روند تحقیقات پرونده وجود دارد و اعتقاد به قتل شبه عمد داشتند به حکم صادره اعتراض کردند تا در دیوان عالی کشور مورد رسیدگی قرار گیرد.
1398/06/31

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های یکشنبه ۳۱ شهریور

فروش رانتی ۱۶۷ هزار خودرو/ رازهای «شرمن» از روزهای مذاکره/ با این دولت کار نداریم/ می‌خواهیم تولید کنیم اگر بگذارند/ ترامپ بازنده بازی تحریم/ تیتر یک روزنامه‌های صبح امروز است.
1398/06/31
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر