اخبـار کشور
اخبـار کشور

تلویزیونی برای گریه!

ماه رمضان و تعطیلات نوروز بدون سریال‌های جذابِ شاد و طنز بی‌معنا است اما تلویزیون در این اواخر آنتن‌اش را از سریال‌های طنز خالی کرده و برنامه‌های غمبار و ناشاد، سریال‌های درام و حزن‌انگیز و بی بهره از لحظه‌های شادی آور را در اولویت قرار دا
1398/03/01

سخنگوی قوه قضاییه: خرید و فروش قبر جرم نیست

یغام: سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به اینکه فضای بیزینس یک فضای اینترنتی است و ما در جرایم اینترنتی قانونی نداریم، چرا با برخی سایت‌های خرید و فروش که بستر جرم هستند و شاهد خرید و فروش قبر و سکه و ارز در آنها هست
1398/03/01

رضوی در دادگاه: رسانه‌ها حرف‌های من را بایکوت می‌کنند

متهم: تمام حرف‌ها و صحبت‌های آقای قهرمانی (نماینده دادستان) در رسانه‌ها تیتر و منتشر می‌شود اما تمامی ادله و حرف‌های من بایکوت خبری می‌شود. لذا خواهش می‌کنم رسانه‌ها حرف‌های من را پخش کنند به جز سایت میزان و دو جای دیگر اکثر رسانه‌ها حرف‌ها
1398/02/31

حسین هدایتی به 20 سال حبس محکوم شد

پیغام: هدایتی به جرم اخلال عمده در نظام پولی کشور به تحمل 20 سال حبس و رد مال معادل 488 میلیارد تومان به نفع بانک سرمایه و تحمل 74 ضربه شلاق محکوم شده است.
1398/02/31

بیشتر بدانید،چاق ها بیشتر سرطان می گیرند

فوق تخصص بیماری‌ های گوارش و کبد اعلام کرد، چاقی یکی از عواملی است که شانس ابتلا به انواع سرطان‌ها را بیشتر می‌کند و در نتیجه، جوامع ماشینی امروز بیشتر از سایر جوامع درگیر سرطان شده‌ اند.
1398/02/31

بازگشت شورای رقابت به قیمت خودرو

طرح ساماندهی خودرو روز گذشته در شرایطی در دستور کار نمایندگان مجلس قرار گرفت که پیش از این، طرح مذکور در قالب «طرح ساماندهی بازار خودرو» به مدت ۶ ماه مسکوت مانده بود.
1398/02/30

جوان 18ساله ای که به ضرب گلوله کشته شد

پیغام: فرمانده انتظامی شهرستان چادگان گفت: جوان ۱۸ ساله ساکن روستای خرسانک بخش چنارود شهرستان چادگان به دلیل اختلافات محلی به ضرب گلوله کشته شد.
1398/02/31

پسر پورشه سوار را محاکمه نکنید....

این پسر و امثال او، احترام را دیده‌اند. آنها دیده‌اند وقی پدر پولدارشان وارد جایی می‌شود، همه به او احترام می‌گذارند و تا کمر برایش خم می‌شوند. آنها دیده‌اند که ثروت در جامعه به مراتب بهتر از علم است. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سر
1398/02/30

عوارض جانبی مصرف بیش از حد گوجه فرنگی

گوجه فرنگی سرشار از اسید سیتریک و اسید مالیک است. انباشت بیش از حد این مواد در معده می تواند موجب سوزش سردل و بارگشت اسید معده به مری شود زیرا افزایش اسید معده برای تجزیه غذای مصرفی صورت می گیرد.
1398/02/30

مانع بزرگ تیام برای استقلالی شدن

مهاجم سابق سنگالی استقلال از نفرات مد نظر این باشگاه در فصل نقل و انتقالات است اما مهم ترین مانع درباره بازگشت این مهاجم، قرارداد 2 ساله وی با باشگاه عجمان امارات است.
1398/02/30

قتل یک زن در شب گناه!

ماجرا از بیستم شهریور سال ۹۴ شروع شد. فردی با پلیس تماس گرفت و خبر داد که زن جوانی به‌نام مینا در خانه‌اش به قتل رسیده است.
1398/02/30

بهمنی: کوپنی شدن کالا‌ها مُسکن موقتی است

پیغام: یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس کوپنی کردن کالا‌ها را به معنای بازگشت به چند سال قبل دانست و گفت: اگر امکانات محدود و نیاز به امکانات بیشتر باشد باید تخصیص صورت گیرد که یک راه آن کوپن است. البته که این راه کوتاه بوده و باید فوراً به سمت
1398/02/30

حکم جلب رئیس سازمان خصوصی‌سازی صادر شد

دادگاه پس از بررسی پرونده، قرار منع تعقیب را نقض و با قرار جلب به دادرسی پرونده را به شعبه بازپرسی اعاده کرد تا پرونده پس از صدور کیفرخواست برای رسیدگی به دادگاه ارسال شود.
1398/02/29
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان