اخبـار کشور
اخبـار کشور

کیهان دروغ خودش را باور کرده!

پیغام: روزنامه کیهان که پیش از این ،خبر دروغ حمایت احمدی نزاد از ریاست علی لاریجانی برمجلس را ساخته و برای آن دلیلی ارائه نکرده بود، باز هم ادعای خود را تکرار و آن را باور کرده است!
1396/08/29

موگابه: به کارم ادامه می‌دهم

رابرت موگابه که منابع خبری پیش‌تر خبر استعفای وی از ریاست‌جمهوری زیمبابوه را منتشر کرده بودند، در یک سخنرانی گفت که به کار خود ادامه می‌دهد.
1396/08/29

روایت لحظات تلخ کودکی که مادر زیر آوار روی اوخیمه زد تا زنده بماند

ساعت از 9 شب گذشته بود و من میهمان خانه خواهرم بودم. سفره را پهن کردیم تا شام بخوریم. من بودم، خواهرم، فرزندشان و همسرش؛ خواهرم برای شام خورشت «خلال» درست کرده بود و من از سر سفره برخاستم تا پارچ آب را بیاورم.اما ناگهان در یک چشم به هم زدن،
1396/08/27

خبر عجیب درباره عروس جدید خاندان سلطنتی انگلیس!+عکس

این روزها رسانه های عامه پسند و پاپاراتزی ها به شدت روی مگان مارکله هنرپیشه 36 آمریکایی زوم کرده اند چرا که وی قرار است عروس جدید خاندان سلطنتی انگلیس باشد و با شاهزاده هری دومین پسر ولیعهد انگلیس ازدواج کند.
1396/08/29

عرضه جگرهای فاسد رنگ شده با خون + عکس

پیغام: واحدهای صنفی متخلف از رنگ‌های آغشته به خون حیوانی برای تازه نشان دادن محصولات غذایی خود استفاده می‌کنند و دل، قلوه و جگرهای فاسد رنگ شده را به واحدهای فروش ساندویچ و جگرکی‌ها می‌فروشند.
1396/08/27

عکس/مراسم تشییع پیکر ابوبکر معروفی

مراسم تشییع پیکر «ابوبکر معروفی»، امدادگر بوکانی که در مسیر کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور بر اثر واژگونی خودرو ، دار فانی را وداع گفت، شنبه ۲۷ آبان با حضور چشمگیر مردم کردستان در سنندج برگزار شد.
1396/08/27

عکس/عزاداری ۲۸ صفر در نجف اشرف

دسته های عزاداری در سالروز رحلت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در روز 28 صفر در حرم امام علی(ع) در شهر نجف اشرف حضور پیدا کردند.
1396/08/27

سعد حریری عازم پاریس شد

پیغام: نخست وزیر مستعفی لبنان دو هفته پس از استعفا و گمانه زنی های بسیار در مورد وضع وی در عربستان ، ریاض را به مقصد پاریس ترک کرد.
1396/08/27

عکس/ 15کشته در برخورد یک مینی‌بوس با کامیون

پیغام: شب گذشته در برخورد یک مینی بوس با کامیون در جمهوری مریلند روسیه متاسفانه 15 نفر کشته شدند و تعدادی نیز راهی بیمارستان شده‌اند.علت این حادثه شرایط جوی نامناسب آب و هوا اعلام شده است.
1396/08/27
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر