اخبــار استـان
اخبــار استـان
استاندار بوشهر:

پایتخت انرژی کشور به خط ریلی متصل نیست

پیغام: استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی کشور شناخته می‌شود و نقش مهمی در اقتصاد کشور دارد ولی این استان به خط ریلی سراسری متصل نیست.
1396/09/23

اتفاق عجیب در بوشهر +عکس

پیغام: در پی قطع برق شهرداری بوشهر به دلیل بدهی، شهرداری هم به تلافی این کار شاخ‌وبرگ درختان را روبروی ساختمان شرکت برق ریخت
1396/09/23
مدیرکل املاک و مستغلات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی کشور:

فرودگاه بندرگناوه باهدف توسعه گردشگری عملیاتی می شود

پیغام:مدیرکل املاک و مستغلات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی کشورگفت:باتوجه به قابلیت و ظرفیت های گردشگری بندر گناوه، فرودگاه این شهرستان احیا و عملیاتی خواهد شد.
1396/09/23
نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس:

بخشی از مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم حل شد

پیغام: نماینده مردم شهرستان‌های جنوب استان بوشهر در مجلس گفت: برای برطرف کردن مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جم رایزنی‌هایی انجام و بخشی از مشکلات مالی آن برطرف شد .
1396/09/23
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور :

70درصد محیط دستگاههای اجرایی کشور برای معلولان مناسب سازی نشده است

پیغام: رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور گفت: با وجود تاکید قانونگذار مبنی بر مناسب سازی محیط برای معلولان در زمان حاضر تنها 30 درصد از فضای دستگاههای اجرایی کشور برای این قشر مناسب سازی شده و 70 درصد مناسب سازی نشده است.
1396/09/22

آپارتمان مبله، خانه بی قانون و نظارت

پیغام: پدیده خانه های مبله که چند سالی است در شهرهای مختلف کشور قارچ گونه رشد کرده، در سال های اخیر به بوشهر رسیده و به علت بی قانونی و نبود نظارت، باعث آزار و اذیت و نارضایتی مردم بویژه در مجتمع های مسکونی که خانواده ها سکونت دارند، شده اس
1396/09/22
رئیس صنعت، معدن و تجارت جم:

موانع تولید در شهرستان جم رفع می‌شود

پیغام: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جم از رفع موانع و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی و صنعتی و کشاورزی در این شهرستان خبر داد.
1396/09/22
مدیر جهاد کشاورزی بوشهر خبر داد

کشت میوه استوایی در گلخانه‌های بوشهر

پیغام: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوشهر گفت: گیاه فیسالیس در سطح هزار و ۵۰۰ متر مربع در گلخانه‌های روستای آبطویل شهرستان بوشهر کشت شد.
1396/09/22
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر:

اعزام 5700 دانش آموز به مناطق عملیاتی جنوب

پیغام: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: تاکنون 5 هزار و 700 نفر از دانش‌آموزان به مناطق هشت سال دفاع مقدس اعزام شده‌اند و بقیه هم در مرحله دوم به این اردوها اعزام می‌شوند.
1396/09/22
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر