اخبــار استـان

هفته نامه پیغام

اخبــار استـان
سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر:

نمی‌دانیم به کجا باید اعتراض کنیم

پیغام: خداکرم ایزدپناه بعد از شکست ۴ بر یک مقابل استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت:‌ داوری که امروز قضاوت کرد در تبریز مقابل ماشین‌سازی سه پنالتی علیه ما گرفت که دوتای آن پنالتی نبود.
1398/09/24

بارش ها از امشب شدت می گیرد

پیغام: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به ورود یک سامانه بارشی به استان گفت: از امروز تا فردا شاهد بارش باران در سطح استان خواهیم بود که شدت بارش‌ها از امشب تا ظهر فردا است.
1398/09/16
معاون عمرانی وزیر کشوردر دیدار با شهردار و نائب رئیس شورای شهر بوشهر:

استان بوشهر، قابلیت های خوبی درزمینه سرمایه گذاری دارد

پیغام: روح الله نصرتی نائب رییس شورای اسلامی شهر و سید نورالدین امیری شهردار بندر بوشهر با مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور دیدار کردند.
1398/09/12

تمامی راه‌های ارتباطی باز است

پیغام: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استان بوشهر گفت: با وجود حجم قابل توجه بارش‎های صورت گرفته در این استان اما اکنون تمامی راه‌های ارتباطی باز است.
1398/09/12
سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر:

داوطلبان ثبت نام را به روز پایانی موکول نکنند

پیغام: سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: دیروز در نخستین روز ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۸ مرد و یک زن برای نام نویسی نهایی شدند.
1398/09/11

قهرمانی تیم رباتیک گناوه در فنلاند

پیغام: تیم رباتیک آموزشگاه روبیان سیستم بندرگناوه که به عنوان یکی از نمایندگان جمهوری اسلامی در رقابت‌های بین‌المللی "فولک ریس" ( اتومبیل‌های خودران هوشمند) در کشور فنلاند حضور یافته بود به مقام اول نایل شد.
1398/09/10

ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس در چهار حوزه انتخابیه بوشهر آغاز شد

پیغام:سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس از ساعت ۸ امروز یکشنبه دهم آذر آغاز شد و تا آخر وقت اداری (ساعت ۱۸) شنبه شانزدهم آذر ادامه خواهد داشت.
1398/09/10
رئیس کل دادگستری استان بوشهر:

با سوء استفاده کنندگان و برهم زنندگان نظم بازار برخورد جدی می شود

پیغام: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: با سوء استفاده کنندگان و برهم زنندگان نظم بازار و قیمت های کالا و خدمات برخورد جدی صورت می گیرد و به پرونده‌های این قبیل افراد، بدون هیچ گونه مماشات رسیدگی می شود .
1398/09/10

قاتل نگهبان مرغداری در دشتی دستگیر شد

پیغام: فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: دو متهمی که به قصد سرقت وارد یک مرغداری شده و نگهبان را با ضربات تبر به قتل رسانده بودند، شناسایی و دستگیر شدند .
1398/09/10

انتشار فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس "بوشهر توریسم"

رئیس انجمن‎ هنرهای نمایشی استان بوشهرگفت: اولین جشنواره ملی عکس جلوههای بصری با عنوان «بـوشهر تـوریسم» در دو بخش ملی و استانی به منظور شناسایی ظرفیتهای حوزه گردشگری در استان بوشهر آذرماه ۱۳۹۸ برگزار می شود.
1398/09/10
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر