اخبــار استـان
اخبــار استـان

جمعه‌ها از جاده‌ها خون می‌چکد!

اگرچه کرونا آمار عجیب و غریب مرگ را برایمان عادی کرده اما همچنان حوادث و سوانح رانندگی سهم زیادی در از دست دادن جان شهروندانمان دارد. حتی محدودیت‌های ترددی که یک سال اخیر در جاده‌های استانی و بین شهری اعمال شد نیز نتوانست رتبه جهانی ما را
1399/11/07

قاچاق نَه، «ته‌لنجی»

لنجداران کنگانی که کار آن‌ها صادرات و واردات است متاسفانه به آن‌ها در طول یک سال تنها دو بار مجوز سفر داده می‌شود که این امر بسیاری از آن‌ها را ناراحت کرده چرا که این تعداد سفر در طول یک سال را بسیار کم می‌دانند و هزینه‌های زیادی برای آن‌ها
1399/11/06

نیروگاه اتمی بوشهر بیش از47 میلیارد کیلو وات ساعت برق تولید کرد

رئیس نیروگاه اتمی و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهرگفت: نیروگاه اتمی بوشهر تنها تولید کننده برق هسته‌ای در کشور، از ابتدای فعالیت خود تا آخر دی ۹۹، ۴۷/۴ میلیارد کیلو وات ساعت برق تولید کرده است.
1399/11/07

قیمت مصوب سیمان در بوشهر اعلام شد

پیغام: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: براساس قیمت مصوب، هر کیسه سیمان با درصد سود خرده فروشی بسته به هزینه حمل در هر شهرستان این استان ۲۰ تا ۲۲ هزار تومان عرضه خواهد شد.
1399/11/07

پست‌چی‌ها، فداکارانه در دل خطر کرونا

پست‌چی‌ها از جمله قشرهای زحمت‌کشی هستند که با شیوع ویروس کرونا نه تنها خانه نشین نشدند بلکه با حضور بی سپر در دل خطر و جابه جایی مرسوله‌ها باعث ماندگاری بیشتر مردم در خانه‌ها و پیشگیری از گسترش بیشتر بیماری کووید ۱۹ در شهر و روستاها شدند.
1399/11/07

باید انتظار‌ها متناسب با واقعیت‌ها باشد

مربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: باید انتظار‌ها متناسب با واقعیت‌ها و به دور از احساسات باشد، زیرا همه دوست دارند همه بازی‌ها را ببریم ولی باید واقعیت‌ها را نیز در نظر گرفت.
1399/11/07

دارندگان گروه‌های خونی A- وO- خون اهدا کنند

پیغام: مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان بوشهراز دارندگان گروه‌های خونی مختلف به ویژه آ منفی و او منفی خواست برای کمک به نیازمندان خون به پایگاه‌های این اداره کل مراجعه کنند.
1399/11/06

عکس/گل کاغذی

گل کاغذی از گیاهان بسیار زیبایی است که در سال‌های اخیر به طور چشمگیری در بوشهر مورد توجه قرار گرفته است و در بسیاری خانه‌ها وجود دارد.
1399/11/06
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر:

احزاب نقش اساسی در نهادینه کردن حضور مردم در انتخابات دارند

پیغام: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: نظام مردم سالار دینی مبتنی بر انتخابات است و احزاب بی تردید نقش اساسی و موثری در نهادینه کردن حضور مردم در این عرصه دارند.
1399/11/05
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر