اخبــار استـان
اخبــار استـان

مصرف بنزین در استان ۵۳ درصد کاهش یافت

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر گفت: جایگاه‌های عرضه سوخت در این استان به صورت عادی در حال فعالیت هستند و هیچ جایگاهی با تعطیلی یا کاهش زمان فعالیت رو به رو نبوده است.
1399/01/09

عسلویه لرزید

پیغام: زمین لرزه‌ای به بزرگی ۳.۷ درجه در مقیاس امواج درونی عسلویه را لرزاند.
1398/12/25

ثبت سفارش واردات کالاهای بهداشتی درکمترین زمان ممکن بررسی می شوند

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: بمنظور ضرورت تامین برخی اقلام بهداشتی در مقابله با ویروس کرونا، پروندهای تخصیص ارزو ثبت سفارش واردات کالاهای بهداشتی و ضد عفونی کننده در اسرع وقت بررسی و اعلام نظر م
1398/12/25

تکذیب ممنوعیت صید در آب های خلیج فارس

پیغام: مدیرعامل تعاونی صیادان بندرگناوه گفت: ممنوع شدن صید ماهی در خلیج فارس که بمنظور پیشگیری از بیماری کرونا در سطح شهر شایع شده صحت و واقعیت ندارد.
1398/12/24

شماره گذاری پلاک خودورها زوج وفرد شد

پیغام: رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: به منظور پیشگیری از گسترش بیماری کرونا و جلوگیری از ازدحام مراجعه کنندگان در پلیس راهور و مراکز تعویض پلاک، ارائه خدمات شماره گذاری خودرو در استان از امروز (شنبه ۲۴ اسفند) به صورت زوج و فرد انجام می‌گ
1398/12/24

تا اطلاع ثانوی برای تولید الکل نیاز به هیچگونه مجوزی از سوی سازمان صمت نمی باشد

پیغام: معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: بمنظور تسریع درجلوگیری ازانتشار ویروس کرونا ؛ برای تولید الکل درواحد های صنعتی ؛ تا اطلاع ثانوی نیاز به هیچگونه مجوزی از سوی سازمان صمت نمی باشد.
1398/12/24

تعطیلی جایگاه‌های سوخت در جم صحت ندارد

فرماندار شهرستان جم گفت: اخیرا برخی شایعات در فضای مجازی در خصوص تعطیلی جایگاه‌های سوخت شهرستان جم در فضای مجازی منتشر شده که به اطلاع مردم عزیز شهرستان می‌رساند تعطیلی جایگاه‌های سوخت به هیچ وجه صحت ندارد و شایعه منتشر شده کذب محض است.
1398/12/24

۱۹ باب خانه مسافری غیر مجاز در استان پلمب شد

پیغام: سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری استان بوشهر گفت: در راستای اجرای مصوبه کمیته استانی مبارزه با کرونا و با همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی طی دو روز گذشته ۱۹ باب خانه مسافری (مبله ) غیر مجاز در استان پلمب شد.
1398/12/24

پلیس هیچ نقشی در ترافیک ورودی شهر ندارد

پیغام: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت: پلیس در ترافیک ورودی بوشهر نقشی ندارد و این مسئله تنها به دلیل انجام تب سنجی توسط هلال احمر ایجاد شده است
1398/12/24
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر