اخبــار استـان
اخبــار استـان

ساعت 8صبح فردا همه ستادهای تبلیغاتی باید تعطیل شوند/تشکیل پرونده برای برخی افراد

پیغام: قائم مقام و سخنگوی هیات نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان بوشهر گفت: شورای نگهبان صلاحیت حداقلی افراد را تعیین و این مردم هستند که صلاحیت حداکثری کاندیداها را مشخص می‌کنند.
1398/11/30

رامین پرچمی از زندان به صحنه تئاتر باز می گردد

پیغام: رامین پرچمی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که مدتی است به دلیل مشکلات مالی در زندان به سر می‌برد، قرار است با بازی در نمایش «آخرین بازی» به نویسندگی محمود استادمحمد و کارگردانی پارسوا پاکیزه در جشنواره تئاتر زندان‌ها روی صحنه برود.
1398/11/30

قدردان همسر سالم خود باشیم

پیغام: مدرس مهارت، دانش و رفتار گفت: باید قدردان همسر سالم خود باشیم، زیرا زندگی کردن با همسر شکاک و بدبین به معنای مرگ تدریجی است.
1398/11/29

افتتاح نمایشگاه تصویرگری نوجوان در بوشهر

پیغام: نمایشگاه تصویرگری نوجوان با عنوان "تا آنجا راهی نمانده بود" روز سه شنبه در آیینی با حضور مسئولان استانی، مربیان و هنرجویان خانه قصه در مدرسه تاریخی سعادت بوشهر افتتاح شد.
1398/11/29

سفیران پیوند عضو در بوشهر +عکس

پیغام: زوج مشهدی که باهدف فرهنگ‌سازی در زمینه اهدا عضو و انجام امور خیرخواهانه با دوچرخه به دور ایران سفر می‌کنند وارد بوشهر شدند.
1398/11/28

تحقق وعده رئیس جمهور در کنگان

پیغام: استاندار بوشهر از تحقق وعده رئیس جمهور در احداث اسکله بندر کنگان خبر داد و گفت: این وعده رئیس جمهور با آغاز عملیات اجرایی اسکله کنگان محقق شد.
1398/11/28

سبقت فضای مجازی از واقعی در تبلیغات کاندیداها

پیغام: با گذشت چهار روز از آغاز تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، فعالیت‌های کاندیداها در فضای مجازی استان بوشهر گوی سبقت و رقابت را از عرصه عملیاتی ستادهای تبلیغاتی ربوده‌ و آنچه به روشنی نمایان است پرهیز نامزدها ا
1398/11/28

اورژانس هسته‌ای بوشهر اسیر کمبود اعتبار!

با توجه به استقرار نیروگاه اتمی در بوشهر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نیروگاه‌های اتمی کشور و اهمیت رعایت استانداردها و مباحث پدافندی نیاز به مراکز تخصصی و ضرورت ارتقا شاخص های بهداشتی و درمانی در استان بوشهر برای مواجهه با اتفاقات غیرمترقبه و
1398/11/28

تاکنون 11 نامزد انتخابات در استان بوشهر انصراف داده اند

پیغام: مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: تاکنون از ۱۰۱ نامزد تائید صلاحیت شده نهایی در این استان ۱۱ نفر از سه حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، دشتی و تنگستان و کنگان، دیر،جم و عسلویه از حضور در این عرصه انصراف دا
1398/11/28
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر