اخبــار استـان
اخبــار استـان

ترحم ممنوع...

معاون توانبخشی بهزیستی بوشهر می‌گوید: شاید باور نکنید اما بسیاری از افراد نابینا توانمندی‌هایی دارند که انسان را انگشت به دهان و حیران می‌کند، اما از همه چیز مهمتر این است که عزیزان هنگامی که با فرد نابینایی مواجه می‌شوند با ترحم برخورد نکن
1398/07/23
مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان بوشهر:

شرمنده سرمربی سایپا شدیم

پیغام: مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان بوشهر گفت: متاسفانه علی‌رغم حضور سرمربی سایپا، خبرنگاران از نشست خبری پیش از بازی شاهین و سایپا در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی استقبال نکردند.
1398/07/24
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:

مواد غذایی فاقد مشخصات بهداشتی در فروشگاه‌های بوشهر جمع‌آوری شد

پیغام: رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در راستای پایش و نظارت مستمر بر صنوف عرضه‌کننده مواد غذایی، طرح جمع‌آوری مواد غذایی فاقد مشخصات بهداشتی در مهرماه سال جاری اجرا شد.
1398/07/24

نوای "یا حسین" بوشهری‌ها در قلب اروپا

گروه فرهنگی و هنری هومهر از استان بوشهر به سرپرستی مهدی جلالی و به دعوت سفارت ایران در لهستان و چند مرکز فرهنگی این کشور عازم این کشور خواهند شد تا به مدت یک هفته برنامه‌های مختلف سنتی و آیینی بوشهر مربوط به ایام محرم و صفر را در شهرهای مخت
1398/07/24
مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات منطقه بوشهر

تلفن ثابت در برخی نقاط استان بوشهر دچار اختلا شد

پیغام: مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات منطقه بوشهر گفت: اختلال فنی باعث شد که ارتباط برخی خطوط تلفن ثابت در شهر بوشهر و بعضی از شهرستان‌ها دچار مشکل شود.
1398/07/23

راه‌اندازی مرکز موبایل‌سنتر برای معتادان بوشهر

پیغام: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: برای ارائه‌ خدمات درمانی به معتادان در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های پرخطر نخستین مرکز موبایل سنتر استان بوشهر در دشتستان آغاز به کار کرد.
1398/07/22

اجرای نمایش "علمدار" در بوشهر + تصاویر

پیغام: نمایش "علمدار" به کارگردانی محمد مظفری چهارمین سال پیاپی است که به مناسبت ایام اربعین حسینی و پیاده روی اربعین در سراسر استان بوشهر اجرا می شود.
1398/07/22
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر