اخبــار استـان
اخبــار استـان
در هشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال صورت گرفت؛

اعطای نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل پتروشیمی پردیس

مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس درهشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال به دلیل عملکرد درخشان شرکت در حوزه تولید و صادرات محصول و ارزآوری برای خودکفایی کشور به عنوان مدیر سال معرفی شد.
1402/09/11

قیمت گوجه فرنگی در ‌بوشهر کاهش می‌یابد

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان بوشهر از افزایش برداشت محصول گوجه فرنگی در مزارع استان بوشهر خبر داد و گفت: از اواسط آذر تا دی‌ماه بیش از ۱۰۰ هزار تن گوجه فرنگی برداشت می‌شود و قیمت فروش آن در بازار کاهش می‌یابد.
1402/09/09

افزایش ۹ درصدی صادرات انواع محصولات از گمرکات استان

پیغام: مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از صادرات ۲۰ میلیون تن انواع محصولات از گمرکات استان در ۸ ماه امسال خبر داد و گفت: این محصولات به ارزش ۷.۵ میلیارد دلار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹ درصد افزایش دارد.
1402/09/09
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار بوشهر:

۳۸ درصد مصوبه جذب ۵۰ درصدی جوانان بومی بوشهر محقق شد

پیغام : معاون سیاسی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در زمینه جذب نیروهای بومی در صنایع حوزه وزارت نفت مصوبه جذب ۵۰ درصدی جوانان بومی استان بوشهر تاکنون ۳۸ درصد آن اجرایی شده است.
1402/09/09
فرمانده انتظامی استان بوشهر:

انتشارکنندگان تصاویر خصوصی شهروندان در فضای مجازی در بوشهر دستگیر شدند

پیغام: فرمانده انتظامی استان بوشهر از برخورد قانونی پلیس فتا با چهار نفر افرادی که در قالب پیکرتراشی و جراحی زیبایی، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی شهروندان در فضای مجازی می کردند، خبرداد.
1402/09/09
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر:

پرداخت 5هزار میلیارد برای اشتغال مددجویان کمیته امداد بوشهر

پیغام: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: سهم استان در جز چهار تبصره ۱۸، هفت میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال بوده که تا پایان آبان ماه، پنج هزار میلیارد ریال جهت ایجاد اشتغال به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر پرداخت شده است.
1402/09/09
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر:

۴۸ رأس گوسفند قاچاق در دیلم کشف شد

پیغام: جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف ۴۸ رأس گوسفند فاقد مجوز حمل در مسیر انتقال به استان‌های مرزی در شهرستان دیلم خبر داد.
1402/09/09
مدیرکل اموز زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان بوشهر:

۳۵ نفر زندانی از زندانیان غیرعمد در استان آزد شدند

پیغام: مدیرکل اموز زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان بوشهر گفت: زمینه آزادی ۳۵ نفر زندانی از زندانیان غیرعمد این استان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان‌ها فراهم شد.
1402/09/08

جابجایی کالا از استان بوشهر ۱۳ درصد افزایش یافت

پیغام: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: طی هشت ماهه سالجاری پنج میلیون و ۸۲۲ هزار تن کالا از استان بوشهر به سایر نقاط کشور جابجا شده که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۱۳ درصد افزایش یافته است.
1402/09/08
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر:

شناسایی گلوگاه‌های فساد در دستگاه‌های اجرایی ضروری است

پیغام: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: شناسایی گلوگاه‌های فساد در دستگاه‌های اجرایی، فرمانداری‌ها و نهادهای دولتی و تمرکز بر اجرای راهکارهای اساسی جهت پیشگیری از بروز فساد امری ضروری است.
1402/09/08

آگهی استخدام

پیغام: شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی بوشهراستخدام می کند.
1402/09/06
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر