اخبــار استـان
اخبــار استـان

از همه ظرفیت های جنوب استان در فرصت های شغلی باید استفاده کرد

نماینده کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: جنوب استان بوشهر علاوه بر صنایع نفت و گاز، ظرفیت‌های دیگری از جمله گردشگری، صنعت دریایی و صنایع تبدیلی در حوزه کشاورزی را داراست که در بحث اشتغال باید از آنها بهره لازم برده شود.
1399/05/24

در تابستان امسال تنش آبی در استان بوشهرنداشته‌ایم

استاندار بوشهر گفت: با کارهای انجام شده تنش آبی در تابستان نداشته‌ایم البته معنی آن این نیست که در برخی از مناطق کمبود آب نبوده ولی این اقدامات باعث شده که تا امروز شاهد مشکلات کمتری در حوزه تامین آب شرب باشیم.
1399/05/24

بر اثر بی توجهی به پروتکل های بهداشتی ۶۶۶ واحد صنفی در استان پلمپ شد

پیغام: رئیس کمیته نظارت و بازرسی بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی استان بوشهر گفت: ۶۶۶ واحد صنفی و مکان‌های عرضه خدمات این استان به سبب رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد مقابله با کرونا پلمب شد.
1399/05/24
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

موارد مثبت کرونا در استان بوشهر از ۹ هزار و ۵۰۰ نفر گذشت

پیغام: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: موارد مثبت کرونا در استان بوشهر از ۹ هزار و ۵۰۰ نفر گذشت و در این راستا تاکنون ۳۹۲ هم استانی جان خود را براثر ابتلا به ویروس کرونا از دست‌ داده‌اند.
1399/05/24
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

داروهای کرونایی سهمیه‌بندی است

پیغام: معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برای تأمین داروهای کرونایی در استان بوشهر مانند سایر نقاط کشور محدودیت داریم.
1399/05/24
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر :

مسئولان عزاداری محرم را مطابق دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا اجرا کنند

پیغام: نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: مسئولان برنامه‌های دینی، هیئت‌های مذهبی و مساجد در روز‌های محرم را مطابق دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا تصمیم‌گیری و عزاداری‌های خود را با این پروتکل‌ها جهت‌دهی و اجرا کنند.
1399/05/21

امسال هیچ پرونده‌ای از تخلف مرغداری‌ها به تعزیرات ارسال نشده است

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: با توجه به افزایش خودسرانه قیمت مرغ، بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت که وظیفه نظارت و تشکیل پرونده تخلف را دارد، امسال هیچ پرونده‌ای را برای رسیدگی به ما ارجاع نداده است.
1399/05/21

در روزگار کرونایی شیوه عزاداری بوشهری ها تغییر می کند؟

شیوع بیماری کرونا در سراسر دنیا که تاکنون بیش از ۱۸ هزار کشته و ۳۲۰ هزار مبتلا فقط در ایران برجای گذاشته و مصادف شدن آن با ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، این ضرورت را ایجاد کرده‌است که برای حفظ سلامت جامعه ضمن رعایت پروتکل‌های
1399/05/20

گناوه نیازمند مرکز تعویض پلاک

با وجود اینکه گناوه از مناطقی است که شمار افراد دارای خودرو در آن بالا است و از جمله نقاط پرتردد، گردشگرپذیر و تجاری استان بوشهر به شمار می‌رود اما این شهرستان دایره تعویض پلاک ندارد و ایجاد این مرکز از نیازهای ضروری منطقه است.
1399/05/19
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر