اخبــار استـان
اخبــار استـان
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریانوردی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:

جستجوی برای نجات ۴ خدمه لنج غرق شده درخلیج فارس ادامه دارد

پیغام: رییس اداره ایمنی و حفاظت دریانوردی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهرگفت: جستجو برای یافتن و نجات ۴ خدمه شناوری که ساعت ۹,۳۰دقیقه روز سه شنبه در آب های سرزمینی خلیج فارس واژگون شده بود توسط این اداره کل ادامه دارد.
1398/02/04

خلیج فارس برای ترددهای دریایی نامساعد است

پیغام: رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریانوردی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: خلیج فارس برای ترددهایی دریایی نامساعد شده و این وضعیت تا روز جمعه هفته جاری تداوم دارد.
1398/02/04
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر:

39 هزار نفر در استان آموزش های مهارتی فرا گرفتند

پیغام: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: پارسال با ارائه پنج میلیون و 500 هزار نفر ساعت آموزش در 2 بخش دولتی وغیردولتی 39 هزار نفر دراین استان آموزش های مهارتی را فراگرفتند.
1398/02/04

شرکت غله امسال درآیتم رطوبت گندم تحویلی سخت گیری نکند

پیغام: رئیس خانه کشاورز استان بوشهر گفت: با توجه به بارندگی های پی درپی بهاری، هجوم آفت ملخ صحرایی و عجله کشاورزان برای برداشت محصول، مراکز خرید شرکت غله امسال در آیتم رطوبت گندم تحویلی استثنا قایل شود تا گندمکاران دچار خسارت نشوند.
1398/02/02
رئیس جهاد کشاورزی بوشهر:

۱۲ هزار هکتار اراضی استان سم‌پاشی می‌شود

پیغام: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به آغاز عملیات سم‌پاشی علیه هجوم ملخ‌ها گفت: حدود ۱۲ هزار هکتار اراضی استان بوشهر علیه هجوم ملخ‌ها سم‌پاشی می‌شود.
1398/01/31

هیات دانشگاهی از اتریش وارد بوشهر شد+تصویر

پیغام: مدیر امور بین الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه خلیج فارس گفت: هیاتی 30 نفره از استادان و دانشجویان دانشگاه صنعتی وین اتریش به سرپرستی رئیس پژوهشکده حمل و نقل و مهندسی ترافیک این دانشگاه برای شرکت در رویداد مشترک شناخت معماری و تجر
1398/01/31
نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس:

عسلویه لایق بهترین امکانات است

پیغام: نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: عسلویه لایق بهترین امکانات است و همه مسئولین دولتی ملزم به افزایش امکانات رفاهی این شهرستان هستند.
1398/01/31

عکس/ جهاد در پشت کوه

پیغام: حسین توک متولد ۱۳۴۹ و اهل روستای برکه چوپان در حومه بندر کنگان است. او سالهاست که به خاطر خشکی زمین‌های اطراف روستا و نبود علوفه برای دام‌هایش، در کوه‌های اطراف روستا زندگی می‌کند.
1398/01/31
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر