اخبــار استـان
اخبــار استـان
رئیس پژوهشکده میگوی کشور:

پیش‌بینی صید هزار و ۵۰۰ تن میگو در آب‌های استان بوشهر

پیغام: رئیس پژوهشکده میگوی کشوربا بیان اینکه پارسال بیش از ۲ هزار تن میگو در استان بوشهر صید شد گفت : پیش‌بینی می‌شود امسال با ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش، هزار و ۵۰۰ تن میگو در آب‌های استان صید شود.
1401/05/15

نون پوشون گناوه ای ها نذری برای شفاگرفتن در ماه محرم

آئین‌های مذهبی استان بوشهر بخصوص در شهرستان دارالمومنین گناوه ریشه در اعتقادات و باورهای مردم دارد و برگرفته از آموزه‌های بلند دینی و اصالت‌های فرهنگی مردم است که از جمله آنها آیین نون (نان ) پوشون در ماه محرم است.
1401/05/16

خسارت سیل به نخلستان‌های استان بوشهر برآورد می شود

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: طبق بازدید و مشاهدات صورت گرفته میزان ریزش محصول و خسارت سیل اخیر در برخی از نخلستان‌های استان بسیار بالاست و برآورد قطعی خسارت از بارندگی‌ها نیاز به گذر زمان دارد.
1401/05/16

صفِ گازی؛ تعطیلی دو سوم جایگاه‌های CNG در بوشهر

وی با اشاره به تعطیلی دو سوم جایگاه‌های عرضه سوخت CNG در شهر بوشهر بیان می‌کند: از شش جایگاه سوخت در مرکز استان چهار جایگاه وزیری، پرواز، شماره ۲ و پلیس‌راه غیر فعال هستند. به‌جز جایگاه وزیری که مشکل کمپرسور عامل تعطیلی‌اش بوده است سایر جای
1401/05/12

هشدار دریایی سطح زرد در استان بوشهر صادر شد

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان بوشهر از صدور هشدار دریایی سطح زرد در استان خبر داد و گفت: وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در خلیج‌ فارس از مخاطرات هشدار دریایی سطح زرد است.
1401/05/12

اختصاص ۲۱۰ میلیارد ریال به حوزه آموزش و سلامت محرومان چهار شهرستان جنوبی

پیغام: کمیته مسولیت های اجتماعی شرکت های تابعه هلدینگ خلیج فارس در عسلویه  همسو با انجام تعهدهای خود  در قالب مسئولیت‌های اجتماعی، ۲۱۰ میلیارد ریال به حوزه سلامت، آموزش، ورزش و تحکیم بنیان خانواده برای محرومان چهار شهرستان جنوبی استان اختصا
1401/05/12

تعطیلی ۱۵ جایگاه‌ سوخت سی ان جی در بوشهر

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر گفت: از ۳۵ جایگاه سوخت گاز سی ان جی موجود در این استان ۱۵ جایگاه در زمان حاضر از سرویس خارج شده و غیر فعال هستند.مهرداد بیوکی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: از این تعداد ۹
1401/05/12

علائم کم آب شدن بدن چیست؟

کارشناس ارشد تغذیه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کم‌آبی در بدن به حالتی گفته می‌شود که بیش ازآنچه آب مصرف می‌کنید، آن را از دست دهید.
1401/05/12
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر