اخبــار استـان
اخبــار استـان

درآمد پزشکان ۱۰ برابر مدیران

پیغام: رئیس بیمارستان کنگان گفت: در زمینه ارائه خدمات درمانی به بیماران جنوب استان به استقلال رسیده‌ایم و استان‌های همجوار نیز خدمات ارائه می‌شود.
1397/05/23
معاون صادرات و ترانزیت گمرک های استان بوشهر:

11میلیون تن کالا از گمرک های بوشهر صادر شد

پیغام: معاون صادرات و ترانزیت گمرک های استان بوشهر گفت: در چهار ماه نخست سال جاری با احتساب میعانات گازی 11میلیون و 120 هزارتن کالا به ارزش 6میلیارد دلار از گمرک های این استان به خارج از کشور صادر شد.
1397/05/23
رئیس آموزش و پرورش دلوار:

10 مدرسه بخش دلوار تخریبی است

پیغام: رئیس آموزش و پرورش منطقه دلوار گفت: از مجموع 75 مدرسه با 377 کلاس درس در این بخش 10 مدرسه تخریبی است که هم اکنون بدلیل کمبود فضای آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد.
1397/05/23
فرماندار دیر

اسکله بندر دیر توسعه می یابد

پیغام: فرماندار دیر گفت:با توجه افزایش صادرات و واردات از این بندر در 2 سال اخیر توسعه ٢٠٠ متر اسکله تجاری آن در دستور کار اداره بندر و دریانوردی قراردارد.
1397/05/23
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر:

کشف لاشه 8 قطعه پرنده وحشی از متخلفین شکار

پیغام: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر ازکشف لاشه 8 قطعه پرنده وحشی و یک قبضه سلاح غیرمجاز از متخلفین شکار در منطقه کوسیاه بوشکان خبر داد.
1397/05/23

محمودزاده تکلیف ایرانجوان را مشخص کرد

محمودزاده در مورد اینکه آیا تیمی به لیگ دسته اول اضافه خواهد شد یا نه، گفت: با توجه به قانونمند بودن جناب آقای بهاورند رئیس سازمان لیگ و اعضای هیأت رئیسه این سازمان در وسط مسابقات هیچ تیمی به لیگ یک اضافه نخواهد شد و مسابقات لیگ یک با همان
1397/05/23
مسئول‌ مرکز سواد فضای مجازی استان بوشهر:

رژیم مصرف رسانه‌ای در سطح جامعه اعمال شود

پیغام: مسئول‌ مرکز سواد فضای مجازی استان بوشهر گفت: در فضای رسانه ای باید یک رژیم مصرف رسانه ای برای تضمین سلامت جسم و روح خود اعمال کنیم.
1397/05/21

آموزش و پرورش و کمبود ۱۸۹۰ معلم

پیغام: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه از ۳ هزار نفر کمبود معلم مدارس استان یک‌هزار و ۵۲ نفرشان از طریق حق‌التدریس تامین شد گفت: اکنون مدارس استان بوشهر با یک‌هزار و ۸۹۰ کمبود معلم مواجه است که از طریق نیروهای بازنشسته جبران
1397/05/21
مدیرعامل هلال احمر بوشهر:

ارسال محموله غذایی برای مردم سیستان و بلوچستان

پیغام: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: با توجه به مشکلات خشکسالی برای مردم سیستان و بلوچستان، کاروان کمک‌های مردمی استان بوشهر به این مناطق فرستاده شد.
1397/05/21
سرمربی تیم فوتبال گل‌ گهر سیرجان :

از کسب یک امتیاز برابر تیم شاهین بوشهر رضایت دارم

پیغام: سرمربی تیم فوتبال گل‌ گهر سیرجان گفت: شرایط داوری در لیگ دسته اول مطلوب نیست که باید از هم‌ اکنون برای بهبود شرایط داوری در این رقابت‌ها چاره اندیشی شود.
1397/05/21
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر