اخبــار استـان
اخبــار استـان

با برخورد قاطع، ابهت آمریکا شکسته شد

پیغام: استاندار بوشهر با بیان اینکه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی سردار دل‌ها بود گفت: در حالی که هنوز پیکر پاک شهید سلیمانی دفن نشده بود با برخورد قاطع سپاه ابهت آمریکا شکسته شد.
1398/10/25
رئیس هیات فوتبال استان بوشهر:

بکارگیری نیروهای جوان از سیاست‌های هیات فوتبال است

پیغام: رئیس هیات فوتبال استان بوشهر در آیین تکریم و معارفه رئیس هیات فوتبال شهرستان گناوه گفت: این استان مزیت‌های نسبی در ورزش از جمله فوتبال ساحلی و قایقرانی دارد که شهرستان گناوه دارای توانی بالقوه در این عرصه است.
1398/10/25

ماهینی پیراهن شاهین بر تن می کند؟

پیغام: سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر امیدوار است حسین ماهینی کاپیتان دوم تیم پرسپولیس بعد از فسخ قرارداد خود با این تیم برای ادامه بازی ها پیراهن تیم زادگاهش را برتن کند.
1398/10/25

بی‌مدیریتی‌ها در آینده به باشگاه ضربه خواهد زد

پیغام: رئیس هیات فوتبال شهرستان جم گفت: اتخاذ تصمیم‌های فردی و غیرکارشناسی در باشگاه پارس جنوبی باعث ایجاد مشکلاتی در آینده تیم خواهد شد و تصمیماتی که اوایل فصل در ثبت قراردادها و جذب‌ها صورت گرفت اکنون مشکل‌ساز شده است.
1398/10/24
معاون اجرایی شهرداری بوشهر:

تابلوهایی مزین به تمثال مبارک شهدای استان بوشهر نصب شد

پیغام: معاون اجرایی شهرداری بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر گفت: در این راستا تابلوهایی مزین به تمثال مبارک شهدا با اطلاعاتی مربوط به تاریخ تولد و تاریخ شهادت توسط شهرداری بندر بوشهر تهیه و نصب شد.
1398/10/24

آغاز ثبت نام رانندگان وانت‌بارها برای دریافت کارت سوخت

پیغام: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه سهمیه سوخت وانت‌بارهای بین شهری براساس عملکرد و پیمایش اختصاص می‌یابد، رانندگان و مالکان وانت بارهای بین شهری استان نسبت به ثبت‌نام برای دریافت کارت هوشمند سوخت اقد
1398/10/24

توازن منابع مالی دربودجه سال آینده شهرداری بوشهر دیده شود

پیغام: نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بوشهر با تاکید بر تامین اعتبارات عمرانی پروژه‌های اولویت‌دار محلات در بودجه سال آینده گفت:توزیع عادلانه خدمات و منابع بین محلات و دستیابی برابر شهروندان به امکانات، زمینه ساز توسعه متوازن شه
1398/10/23
فرمانده مرزبانی استان بوشهر:

کشف ۱۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر دلوار

پیغام: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف ۱۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر دلوار خبر داد و گفت: در این عملیات بیش از ۴۴ هزار عدد لوازم جانبی موبایل کشف و یک شناور توقیف شد.
1398/10/22

۲۱ هزار تن آبزی از استان بوشهر صادر شد

پیغام: مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر گفت: در ۹ ماه سال جاری ۲۱ هزار تن آبزی صادراتی شامل ماهی و میگو پس از انجام نظارت‌های بهداشتی و قرنطینه‌ای توسط این اداره‌کل از طریق این استان به خارج صادر شد.
1398/10/16
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر