اخبــار استـان
اخبــار استـان
مدیرکل کمیته امداد بوشهر:

۲۵ میلیارد ریال زکات فطره در استان بوشهر پرداخت شد

پیغام:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: مردم خیر و نیکوکار استان بوشهر تاکنون ۲۵ میلیارد ریال زکات فطره پرداخت کرده‌اند که بین نیازمندان همان مناطق توزیع شد.
1397/03/28

افقی روشن فراروی بندر بوشهر

پیغام: بنادر استان بوشهر در کنار خلیج فارس دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی برای صادرات و واردات هستند و این استان می‌تواند به دروازه کریدور جنوب - شمال تبدیل شود.
1397/03/28
سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی:

زمان اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی مناسب نیست

پیغام:سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی گفت: باتوجه به حضور هشت بازیکن این تیم در تیم ملی این امر به روند رو به رشد پارس جنوبی لطمه می زند و با این شرایط باید اردوها در زمان مناسب تری برگزاری شود.
1397/03/27
سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری:

پارس جنوبی تیم شایسته و قابلی است

پیغام: سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری گفت: بازیکنان این تیم در فصل جاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تاکنون هیچگونه دریافتی از باشگاه نداشتند و این روند باعث ایجاد بحران در تیم شهریار ساری شده است.
1397/03/27
رئیس جهاد کشاورزی دشتی:

قنات‌های شهرستان دشتی لایروبی می‌شود

پیغام: رئیس جهاد کشاورزی شهرستان دشتی از توسعه جاده‌های بین مزارع در این شهرستان خبر داد و گفت: قنات‌های باغان و لاورشرقی بزودی لایروبی می‌شود.
1397/03/27
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر:

وزارت نیرو راهکارهای تامین آب دشتستان را بررسی کرد

پیغام: مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر گفت: با توجه به مشکلات شهرستان دشتستان این استان در تامین آب، راهکارهای اضطراری برای حل این مشکل در وزارت نیرو مورد بررسی قرار گرفت.
1397/03/24

«لگجی» معجزه استان بوشهر

پیغام: لگجی از مهمترین گونه های گیاهی بومی استان بوشهر است که با توانایی بسیار خوب خود در تحمل شرایط خاک بسیار فقیر و رطوبت کم می تواند رشد کرده و محصولی اشتغالزا برای اقتصاد استان باشد.
1397/03/24
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر :

اختصاص ۱۵ میلیارد ریال برای اجرای پروژه پلاژ بانوان بوشهر

پیغام: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به جانمایی پلاژ بانوان بوشهر گفت: یکی از مطالبات مهم بانوان بوشهری ساخت پلاژ است که برای تحقق این مهم ۱۵ میلیارد ریال مصوب شده است.
1397/03/24

کم آبی دیر کاهش می یابد

فرماندار دیر گفت: برای کاهش مشکل کم آبی مردم این شهرستان 2 حلقه چاه به شبکه آبرسانی متصل می شود.
1397/03/24
معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی استانداری بوشهر:

معتادان بهبود یافته در بوشهر حمایت می شوند

پیغام: معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت: حمایت اجتماعی از بهبود یافتگان معتاد به مواد مخدر در این استان در اولویت های برنامه ها این استان قرار دارند.
1397/03/24
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر