کد خبر : 113264       تاریخ : 1398/11/19 10:18:54
حمله ناگهانی مار به میکروفن خبرنگار!+فیلم

حمله ناگهانی مار به میکروفن خبرنگار!+فیلم

خبرنگار تلویزیون استرالیا که در حال ضبط گزارش در مورد بی خطربودن برخی گونه‌های مار برای یکی از کانال‌های تلویزیونی این کشور بود با حمله ناگهانی مار به میکروفن دچار وحشت شد.

به گزارش«پیغام» به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان، یک خبرنگار زن استرالیایی که در حال ضبط گزارش برای یکی از کانال‌های تلویزیونی استرالیا بود هرگز تصور نمی‌کرد با صحنه حمله مار به میکروفنش مواجه شود. " سارا گیوت " روز پنجشنبه و در حالی که یک مار را به دور گردنش انداخته بود مشغول تهیه گزارش تلویزیونی برای کانال ۹ استرالیا در مورد مار‌ها بود که این اتفاق رخ داد. 

در ویدئویی که منتشر شده است مشاهده می‌شود که پس از آنکه این زن جوان گزارش خود را آغاز می‌کند ناگهان مار به میکروفن او حمله ور می‌شود. در حالی که سارا دچار ترس و وحشت شده است شروع به دادزدن می‌کند، اما فیلمبردار از او می‌خواهد که به گزارش خود ادامه دهد. لحظاتی بعد و پس از آنکه او شروع به ادامه گزارش می‌کند این مار چند بار دیگر نیز به میکروفن او حمله ور می‌شود. 

سارا در مصاحبه با Today در این باره گفت: «من ترسیده بودم، چون دستم بسیار نزدیک به میکروفن بود و هر لحظه امکان داشت این مار به دست من نیز حمله ور شود. ما در حال تهیه گزارش در مورد بی خطر بودن بعضی گونه‌های مار‌ها بودیم که این اتفاق رخ داد. واقعا نمی‌دانم اگر این مار دست مرا مورد هدف قرار می‌داد چگونه واکنش نشان می‌دادم.»

این ویدئو پس از انتشار در شبکه‌های اجتماعی توسط کاربران بازنشر شد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این مار‌ها دوست داشتنی هستند. بیشتر از آنکه ما از آن‌ها می‌ترسیم آن‌ها از ما می‌ترسند. من فکر می‌کنم این خبرنگار خودش هم نمی‌دانست چه می‌گوید!»


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113264

نظـــرات شمـــا