کد خبر : 115558       تاریخ : 1399/04/16 11:51:36
 از خدمه یکی از نفتکش‌های ایرانی اعزامی به ونزوئلا در بوشهر قدردانی شد+عکس

از خدمه یکی از نفتکش‌های ایرانی اعزامی به ونزوئلا در بوشهر قدردانی شد+عکس

مسئولان استان بوشهر از کارکنان یکی از نفتکش‌های اعزامی ایران به ونزوئلا قدردانی کردند.

به گزارش «پیغام»؛ در مراسمی با حضور مسئولان استان بوشهر از جمله مرزبانی، شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و اداره کل بنادر و دریانوردی، از خدمه‌ یکی از نفتکش‌های اعزامی کشورمان به ونزوئلا استقبال و قدردانی شد.

در این مراسم که صبح امروز بر عرشه این نفتکش در اسکله شماره یک بندر بوشهر برگزار شد، با اهدا لوح تقدیر و گل از تلاش خدمه‌هایی که دشواری‌ها را به جان خریدند تا محموله را از ایران به ونزوئلا برسانند، تشکر شد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر در این مراسم گفت: کارکنان این نفتکش با مدیریت و کار جهادی ماموریت خود را به نحو احسن انجام دادند و به میهن اسلامی برگشتند.

سردار ولی اله رضایی نژاد افزود: شور بسیجی در چهره کارکنان این نفتکش آشکار است و دوست داشتیم در این ماموریت در کنار خدمه نفتکش بودیم.

او ادامه داد: کارکنان این نفتکش در زمانی که ابرقدرت‌ها هر روز یاوه‌گویی و تهدید می‌کردند، ماموریت خود را به انجام رساندند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر با قدردانی از صبوری خانواده خدمه این نفتکش، بیان کرد: دشمنان ما بدانند که نه تنها خدمه‌های این نفتکش که همه مردم ایران از خردسال تا کهن‌سال همگی مانند سال‌های دفاع مقدس آماده حفاظت از آرمان‌های کشور هستند.

رضایی نژاد عنوان کرد: امروز به طور حتم روح شهید سلیمانی نیز از این موفقیت شاد است و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهدای بزرگوار باشیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115558

نظـــرات شمـــا