کد خبر : 163427       تاریخ : 1402/08/29 12:15:16
شایعات عجیب و غریب درباره رابطه لیونل مسی با همسرش

شایعات عجیب و غریب درباره رابطه لیونل مسی با همسرش

تصاویر منتشر شده از آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی، نشان می‌دهد که شایعات اخیر پایه و اساس خاصی ندارند.

پیغام: مسی و آنتونلا سال‌های طولانی در کنار هم زندگی کرده‌اند و به عنوان یک الگوی موفق در ازدواج ستاره‌های بزرگ دنیای فوتبال شناخته می‌شوند.

به گزارش «پیغام» به نقل از ورزش سه؛ حضور و همراهی همسر این بازیکن آرژانتین در مسابقات مختلف در کنار فرزندانش و همچنین واکنش‌های خاص او به موفقیت او در طول این سال‌ها توجه بسیاری از فوتبال‌دوستان و کاربران شبکه‌های اجتماعی را جلب کرده است.

با این حال، در روز‌های اخیر شایعاتی درباره احتمال جدایی این زوج جذاب و دوست‌داشتنی از یک‌دیگر به گوش می‌رسید که باعث تعجب بسیاری از طرفداران آن‌ها شده بود.

بعضی از رسانه‌های آرژانتینی مدعی شده بودند که اختلاف قابل توجهی بین این دو نفر رخ داده که باعث شده است آن‌ها در آستانه یک تصمیم بزرگ و مهم قرار بگیرند و احتمال دارد که به‌زودی خبر جدایی‌شان منتشر شود.

اما تصویری که شب گذشته از آنتونلا روکوزو منتشر شد نشان داد که این شایعات پایه و اساس خاصی ندارد و این زوج مانند قبل زندگی آرام و عاشقانه‌ای را در کنار هم سپری می‌کنند و تصمیمی هم برای جدایی ندارند.

دراین تصویر صفحه تلفن همراه همسر مسی به خوبی مشخص است که عکسی از خودش در کنار این بازیکن و سه فرزندش پس از قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در ورزشگاه گرفته شده و روی صفحه گوشی او خودنمایی می‌کند تا نشان دهد که چیز در آرامش است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=163427

نظـــرات شمـــا