کد خبر : 107526       تاریخ : 1397/12/08 10:00:49
داستان تمام نشدنی قیمت های غیر مصوب

داستان تمام نشدنی قیمت های غیر مصوب

این داستان قیمت های غیر مصوب و باری به هرجهتی که سریالی و رگبار گونه برعرصه ی بازار باریدن گرفته است، علیرغم وعده وعیدهای مسئولین و بخصوص والی محترم استان که هرکس این کند و آن کند، به شدت با پیگرد قانونی مواجه خواهد شد.

1- اخیرا دکترعبدالرحیم مهرور پزشک متخصص پرسابقه و ماهر بوشهری،در مطلبی از وزارت بهداشت و درمان و عملکرد آن انتقاد نموده است،به عوض اینکه این  وزارتخانه، پاسخگوی این انتقاد این فعال اجتماعی و مردم باشد، از فعالیت این منتقد و کار و زندگی  وی ایشان را از ادامه ی فعالیت در بیمارستان تامین اجتماعی و خلیج فارس جلوگیری نموده است، این پزشک شهیر بوشهری اگر یک نظرسنجی در رسانه های مکتوب و مجازی صورت بگیرد،مشخص می شود،که مردم چقدر از کار وی ( که چندین سال در بوشهر و گناوه ) طبابت نموده است،بی نقص و مورد رضایت مردم است.البته درگروهای واتساپی،بگونه ای کمپین وار ازایشان حمایت صد درصدی انجام شده است، ولی تاکنون از جانب نهاد مو رد نقد جوابیه ای دال بر موجه بودن این اقدام بی دلیل برای روشن شدن اذهان مردم استان صورت نگرفته است!!!

 

2- این داستان قیمت های غیر مصوب و باری به هرجهتی که سریالی و رگبار گونه برعرصه ی بازار باریدن گرفته است، علیرغم  وعده وعیدهای مسئولین و بخصوص والی محترم استان که هرکس این کند و آن کند، به شدت با پیگرد قانونی مواجه خواهد شد. این  رجزها باعث عقبگرد فروشنده ها درعرضه ی مایحتاج مردم مثل مرغ و گوشت و.......نشده که هیچ با واکنش فروشگاه عرضه ی مرغ و گوشت هم قرار گرفته است و کلیه این فروشگاه ها فردای این اخطار،کلیه ی اقلام را از ویترین های عرضه جمع آوری نموده اند،در حالی که این فروشگاه ها بازند و به ریش مراجعین نیشخند و مسئولین از این ریشخند می زنند،به عزیزان اخطار دهند که مجری قانون و کنترل و نظارت باید احسنت گفت ازاین همه تلاش وجهدهای انقلابیانه که جا دارد مورد تقدیر عامه ی مردم استان بابت این قاطعیتی که از خود بروز داده اند و جالب است که این مسئولین محترم قرار است که مجری انتخابات پیش رو هم باشند و لابد مطلع ازفعالیت دارودسته هایی امتحان داده ی هشت سال قبل از این دولت هم هستند، امتحان دادهایی که تاثیر کجروی هایشان منقش دامن دولت کنونی شده است و بی حضور انبوه رای دهندگان به نفع این دولت هم با آرایی به هر نسبت و مقدار نیز برنده ی هشت سال دیگر خواهند شد.گفته می شود این قدر تن مرغ و دام زنده و مرده وارد استان شده است.با نگاه ویترین های خالی وصف های پر از تنش و درگیری های گاهی هم خصمانه مشخص است که این وعده ها فقط وعده است و قصه ای برای خالی نبودن عریضه.

3- گفته می شود، سوخت لنج های صیادی متفاوت از عرضه ی آزاد لحاظ شده است و سرموقع تحویل می گردد وهیچ گونه اجحافی درصدور مجوز و..... صورت نگرفته است.مردم فریادشان بلند که قیمت ماهی و فور ماهی دربازار سر از آب و زمین برگرفته است و بربام آسمان است،چرا؟ درمورد صید بی رویه ی میگو دراین فصل و ماجراهای دیگر که هیچ. ولی قیمت ها چرا از مرز پنجاه هزار تومان و شصت هزاردارد اوج می گیرد، جناب والی یک گوشه از خروجی ما این می کنیم و آن را بفرمایید که محقق شده باشد. بهتر نیست این سیل رها شده را به حال خود رها کنید و زخم  بر زخم دل و جان مردم نزنید.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=107526

نظـــرات شمـــا