کد خبر : 117201       تاریخ : 1399/05/24 15:36:29
شناسایی ۹۵۹۵ مورد مثبت کرونا در استان/ظرفیت بیمارستان خلیج فارس بوشهر در حال تکمیل شدن
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:

شناسایی ۹۵۹۵ مورد مثبت کرونا در استان/ظرفیت بیمارستان خلیج فارس بوشهر در حال تکمیل شدن

پیغام: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۹۵۹۵ مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی‌شده است.

 به گزارش «پیغام»، دکتر سعید کشمیری  به جزییات مبتلایان کرونا در روز جمعه 24 مردادماه  پرداخت و بیان داشت: در حال حاضر ۳۲۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گفته وی در ۲۴ ساعت گذشته ۵۱  بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند.

وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۹۹ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۱ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه دو نفر از همشهریان عزیزمان روز پنجشنبه و یک نفر نیز سه شنبه فوت کرده که تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام شده است و  در رده سنی ۵۸ تا ۷۸ سال هستند.

کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۵۳ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۳ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: تاکنون فوتی‌های مثبت در استان بوشهر به ۳۹۵ مورد رسیده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۹۵۹۵ مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی‌شده است.

دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: با بستری شدن ۱۵۵ نفر در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر ظرفیت این بیمارستان در حال تکمیل شدن است.

وی تصریح کرد: شرکت در مراسمات عروسی و عزا موجب افزایش تعداد مبتلایان خواهد شد که این امر بسیار نگران کننده خواهد بود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=117201

نظـــرات شمـــا