کد خبر : 150279       تاریخ : 1401/09/15 12:48:56
حضور روحانیون در مدارس، هدیه‌ای به دانش آموزان است
مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر:

حضور روحانیون در مدارس، هدیه‌ای به دانش آموزان است

پیغام: مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه حضور روحانیون در مدارس به ویژه در شرایط کنونی بسیار مهم است، گفت: حضور روحانیون در مدارس، هدیه‌ای به دانش آموزان است.

به گزارش «پیغام» به نوشته ی خبرگزاری حوزه، علی موحدی در نشست با معاون تبلیغ حوزه‌های علمیه با بیان اینکه حضور طلاب و روحانیون در مدارس آموزش و پرورش یک ضرورت است، اظهار داشت: حضور روحانیت در مدارس اعتقاد قلبی است و نباید به این کار به عنوان یک کار تشکیلاتی نگاه نکرد، حتی اگر تفاهم نامه‌ای بین حوزه و آموزش و پرورش وجود نداشت نیز این حضور در مدارس می‌بایست انجام می‌شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه حضور روحانیون در مدارس به ویژه در شرایط کنونی بسیار مهم است، گفت: حضور روحانیون در مدارس، هدیه‌ای به دانش آموزان است.

وی با اشاره به آماری از فعالیت طلاب و روحانیون در مدارس استان بوشهر، خاطرنشان کرد: تعداد ۱۵۰ نفر از روحانیون طبق ماده ۲۸ در مدارس آموزش و پرورش استخدام شده‌اند.

موحدی با بیان اینکه ۵۰ طلبه سرباز در مدارس فعالیت می‌کنند، گفت: در مجموع حدود ۷۰۰ نفر از طلاب و روحانیون اعم از خواهر و برادر در مدارس استان مشغول به فعالیت می‌باشند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=150279

نظـــرات شمـــا