طنز
طنز

طنز/ ما اختلاسگر نیستیم، مریضیم!!

سازمان امور مالیاتی اعلام کرده که یک پدر و پسر ۸۴۰ شخص حقیقی و ۴۷۰ شخص حقوقی را درگیر آلودگی اقتصادی کرده‌اند. این موضوع به همراه انتشار خبری درباره قرار داشتن ۷۰۰ واحد مسکونی مهر پردیس در اختیار یک نفر، سوژه طنز شهرونگ شد.
1398/05/06

طنز/ کامنتانه

پیغام: برخی از اخبار منتشر شده در رسانه ها و فضای مجازی، سوژه طنز "اسماعیل منصورنژاد" طنز نویس بوشهری شده که در ستون طنز "نیش ستون" شماره 807 هفته نامه پیغام آمده است، در ادامه می خوانید:
1398/05/02

طنز/ نیش ستون

اخطار شدید وزیر صنعت به خودروسازان؛ ‌به هیچ عنوان ‌خودرو ‌در پارکینگ‌ها انبار نشود. وی افزود: البته اگر کیف‌تان گرفت خودروها را انبار بکنید که بعدها گران بفروشید، تلواری، کوفتی، زهرماری چیزی بگذارید رویش که هلی‌شات امت همیشه در صحنه از آ
1398/04/18

طنز/ نیش ستون

همکاری بنده با دشمن سابقه طولانی دارد. سالی که سردبیر هفته‌نامه پیغام بودم، راهپیمایی کردند و گفتند این یکی و چند نفر دیگر ماهیانه از اسرائیل حقوق می‌گیرند. بدبختی اینجاست که اسرائیل هم هیچ نفقه‌ای نمی‌داد. هرچه هم داد زدیم گفتیم نامردها ح
1398/03/11

طنز/ سردیس جمشید مشایخی نخواستیم!

پس از انتقادات گسترده به ساخت سردیس مرحوم جمشید مشایخی که منجر به تعویض و اصلاح آن شد، این‌بار سردیس دوم مرحوم مشایخی نیز با انتقاداتی از سوی کارشناسان روبه‌رو شده است. شهاب جعفرنژاد با انتشار کارتونی در روزنامه هفت صبح به این موضوع پرداخت.
1398/03/08

این گوسفندا به آرزوشون رسیدن!

تصویری از قاچاق گوسفند با اتوبوس در مرزهای شرقی کشور، که از سوی یک کارشناس اقتصادی در فضای مجازی منتشر شده بود، سوژه کارتونی در خبرگزاری تسنیم شد.
1398/03/04

طنز/ قرار بود هوا دونفره باشه!

توضیحات جالب هواشناسی درباره عدم هشدار دادن نسبت به وقوع سیل و همچنین اعلام وجود ۲۱ هزار ساختمان پرخطر در تهران، سوژه طنز «شهرونگ» شد.
1398/01/28

طنز/ متلک پرانی به داور عصر جدید

اظهار نظر عجیب سید بشیر حسینی درباره اجرای پانتومیم یکی از شرکت کنندگان در برنامه تلویزیونی «عصر جدید» که با واکنش‌های گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شده، سوژه فتوطنزی از احمدرضا کاظمی در «شهرونگ» شد.
1398/01/22

طنز/ وضعیت عجیب اشتغال دختران تحصیل کرده!

آمار ارائه شده از سوی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده درباره وجود دو تا سه برابر دختر تحصیل کرده در مقایسه با پسران تحصیل کرده بیکار، سوژه کارتونی از سمانه روح الهی در کانال طنز و کارتون «نیش خط» شد.
1397/11/28

طنز/ اینم مهمون دزدی در تلویزیون!

جنجال و درگیری‌های برنامه‌سازان تلویزیونی بر سرمیهمان‌ها که با عنوان «مهمان دزدی در تلویزیون» در رسانه‌ها منتشر شده، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
1397/11/27

داستان باران و اطلاعیه‌های شدید و غلیظ

درباره باران در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه سر و صدای زیادی راه انداختند. کار به جایی رسیده که استانداری بوشهر اطلاعیه‌ای در حد انفجار یک بمب اتمی در بوشهر صادر کرده و نوشته است: «آماده باش همه دستگاه‌های امدادی و سالن‌ها و اماکن سربسته و مردم
1398/09/30

طنز/ نفتکش به جای نفتکش و... داستان تورم

برخی از اخبار منتشر شده در رسانه ها و فضای مجازی، سوژه طنز "اسماعیل منصورنژاد" طنز نویس بوشهری شده که در ستون طنز "نیش ستون" شماره 808 هفته نامه پیغام آمده است، در ادامه می خوانید:
1398/05/09

کامنتانه

کامنت: وی ضمن اهدای مدال به رییس صدا و سیمان، گفت: همین فرمون برو و تو تبلیغات نشان بده دو تا زوج خوشبخت ایرانی یک بچه مامانی اروپایی دارند با یک ویلای دوطبقه، حیاط خلوت، استخر، ماشین شاسی‌بلند، آن هم در کنار دریا یا رودخانه و... کار و زند
1398/04/01

طنز/ کامنتانه

پیغام: برخی از کامنت ها و اخبار مسئولان کشوری سوژه طنز "اسماعیل منصورنژاد" طنز نویس بوشهری بوشهر که در ستون طنز "نیش ستون" شماره 804 هفته نامه پیغام آمده است که در ادامه می خوانید:
1398/03/12

طنز/ اینم تاکسی هوایی در ایران!

انتشار اخباری مبنی بر بررسی درخواست چند مالک هواپیمای فوق سبک برای راه‌اندازی تاکسی هوایی، سوژه انتشار کارتونی از علیرضا پاکدل در خبرآنلاین شد
1397/11/17

طنز/ چشم‌تان بی بلا

پیغام: اسماعیل منصورنژاد طنز نویس بوشهر د رکانال تلگرامی خود @mansoornezhad درباره سخنان اخیر وزیر کشور که گفته بود : «۲۴ ساعت چشمانم را ببندم بیش از یک میلیون پناهنده از مرزهای غربی به اروپا می‌روند.» نوشت:
1397/04/14
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر