نوشته هاي: مهدي جهان بخشان
نوشته هاي: مهدي جهان بخشان
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:

شناسایی ۹۵۹۵ مورد مثبت کرونا در استان/ظرفیت بیمارستان خلیج فارس بوشهر در حال تکمیل شدن

پیغام: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۹۵۹۵ مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی‌شده است.
1399/05/24

از همه ظرفیت های جنوب استان در فرصت های شغلی باید استفاده کرد

نماینده کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: جنوب استان بوشهر علاوه بر صنایع نفت و گاز، ظرفیت‌های دیگری از جمله گردشگری، صنعت دریایی و صنایع تبدیلی در حوزه کشاورزی را داراست که در بحث اشتغال باید از آنها بهره لازم برده شود.
1399/05/24

در تابستان امسال تنش آبی در استان بوشهرنداشته‌ایم

استاندار بوشهر گفت: با کارهای انجام شده تنش آبی در تابستان نداشته‌ایم البته معنی آن این نیست که در برخی از مناطق کمبود آب نبوده ولی این اقدامات باعث شده که تا امروز شاهد مشکلات کمتری در حوزه تامین آب شرب باشیم.
1399/05/24

بر اثر بی توجهی به پروتکل های بهداشتی ۶۶۶ واحد صنفی در استان پلمپ شد

پیغام: رئیس کمیته نظارت و بازرسی بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی استان بوشهر گفت: ۶۶۶ واحد صنفی و مکان‌های عرضه خدمات این استان به سبب رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد مقابله با کرونا پلمب شد.
1399/05/24
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

موارد مثبت کرونا در استان بوشهر از ۹ هزار و ۵۰۰ نفر گذشت

پیغام: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: موارد مثبت کرونا در استان بوشهر از ۹ هزار و ۵۰۰ نفر گذشت و در این راستا تاکنون ۳۹۲ هم استانی جان خود را براثر ابتلا به ویروس کرونا از دست‌ داده‌اند.
1399/05/24
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

داروهای کرونایی سهمیه‌بندی است

پیغام: معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برای تأمین داروهای کرونایی در استان بوشهر مانند سایر نقاط کشور محدودیت داریم.
1399/05/24
توضیحات شورای اسلامی شهر بوشهر در مورد انتخاب شهردار بندر بوشهر؛

"توسلی" اگر خود را فاقد صلاحیت می داند، شجاعت داشته و استعفا دهد

این عضو شورا برخلاف اعتقاد و اراده سایرین خود را فاقد صلاحیت و کارآمدی لازم می داند شجاعت داشته باشد و با اذعان به این مهم استعفای خود را تقدیم كند. تا فردی کارآمدتر از ایشان جایگزین گردد كما اينكه غيبت ها، تاخيرها و ترك زود هنگام مكرر اين
1399/05/24

جان باختن 8 نفر دیگر در اثر کرونا

پیغام: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 304 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
1399/05/21

صدرالله محمدی، سرمایه‌ای که از دست رفت

صدرالله محمدی باغملایی در سعه‌ی صدر، آرامش و متانت و ادب زبانزد بود. کسی هرگز صدای بلند او را نشنید و در سخنان او هیچ‌گاه نشانی از گزندگی و آزار رسانی به خلق نبود. با این‌حال و با وجود نرم‌خویی ذاتی و متانت همیشگی، بر آرمان‌های انسانی‌اش اس
1399/05/21

پیام تسلیت جمعی از شاعران، نویسندگان، روزنامه‌نگاران، هنرمندان و فرهنگیان استان بوشهر به‌مناسبت درگذشت مهندس صدرالله محمدی باغملایی

پیغام: پیام تسلیت جمعی از شاعران، نویسندگان، روزنامه‌نگاران، هنرمندان و فرهنگیان استان بوشهر به‌مناسبت درگذشت مهندس صدرالله محمدی باغملایی پیام تسلیتی صادر کردند.
1399/05/21
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر :

مسئولان عزاداری محرم را مطابق دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا اجرا کنند

پیغام: نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: مسئولان برنامه‌های دینی، هیئت‌های مذهبی و مساجد در روز‌های محرم را مطابق دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا تصمیم‌گیری و عزاداری‌های خود را با این پروتکل‌ها جهت‌دهی و اجرا کنند.
1399/05/21
ارشیو

اخبــار استـان

عناوین بیشتر

اخبـار ایران و جهان

عناوین بیشتر